На кордоні з Польщею планують будівництво термінальних комплексів

21 квітня 2018, 09:31 4072

Державна компанія «Укрзалізниця» спільно з Міністерством інфраструктури та європейськими фондами проводить переговори із залучення інвестицій в створення великого логістичного терміналу в Ковелі Волинської області.

Як говориться в повідомленні «Укрзалізниці», планується відновлення 65 кілометрів євроколії і будівництво вантажного терміналу.

«Одне з перших перспективних місць для цього — залізничний вузол в Ковелі, який знаходиться в 65 кілометрах від кордону з Польщею. Це один з найпотужніших залізничних вузлів Західної України, унікальною перевагою якого є діюча так звана вузька залізнична колія, яка пов'язує Україну з Євросоюзом. Як показує досвід, там є всі передумови для створення потужного логістичного центру. Про це ж свідчить і великий інтерес інвесторів до проекту», — сказав в. о. голови правління компанії Євген Кравцов.

За словами Кравцова, зараз компанія опрацьовує можливість створення термінальних комплексів.

«Менеджмент «Укрзалізниці» усвідомлює важливість розвитку міжнародної логістики для компанії і для України в цілому. Саме тому в цьому напрямку рухаємося двома шляхами: традиційним — беремо участь в міжнародних транспортних організаціях, і розвиваємо додаткові інструменти, які дозволять створити переваги на ринку міжнародних перевезень», — сказав він.


Для довідки: «сухий порт» планують побудувати у Львівській області неподалік від кордону з Польщею і поруч із залізничною гілкою з європейської шириною колії.