Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» розпочала програму «Зберігання зерна 2024».
Як говориться у повідомленні фонду у Facebook, стати учасниками цього етапу проєкту можуть малі та середні аграрні господарства (до 1500 га) будь-якої організаційно-правової форми. Пріоритетними під час розгляду будуть звернення від господарств з постраждалих областей.
«У межах програми благодійний фонд надаватиме безповоротну благодійну (гуманітарну) допомогу — рукави зернові (сінажні) Harwell з поліетилену 2,76х75, 2,76х90 та в тимчасове безоплатне користування зернопакувальні машини», — говориться у повідомленні.
Звернення приймаються з 1 липня 2024 року до вичерпання обсягів полімерних рукавів.
«Щоб узяти участь у програмі, суб’єктам господарювання потрібно заповнити всі поля у CRM-системі, прикріпити звернення на допомогу та звіт про посівні площі сільськогосподарських культур (форма СГ-4)», — повідомили у фонді.
Подання звернення та документів доступне за посиланням.
Консультації можна отримати за електронною адресою [email protected] або тел. +38 098 474 36 51; +38 098 631 36 23.
Звернення, надіслані за невстановленою формою, без долучення необхідних документів та/або без зазначення повних відомостей, що вимагаються фондом, розглядатись не будуть.

Zinka. Побачити виробництво зсередини

Святослав Вакарчук заспівав для аграріїв в полі під час жнив

UCAB FOOTBALL CUP 2026. Літні ігри

В Україні 470 тис. га замінованих полів, і частину з них розміновують неофіційно.

Європейський Союз відмовив Міністерству аграрної політики та продовольства у наданні українським сільгоспвиробникам €220 млн безповоротної допомоги через російські атаки на порти Чорного моря.

OTP Bank розширює можливості фінансування малих і середніх агровиробників у межах партнерських програм із провідними виробниками та дистриб'юторами товарно-матеріальних ресурсів (ТМР). Завдяки цьому аграрії можуть придбати ресурси для осінньої посівної кампанії на умовах від 0,01% річних строком до 12 місяців.

Відомий співак Святослав Вакарчук відвідав Групу компаній АГРОТРЕЙД на Чернігівщині.

За останній тиждень — з 14 по 20 серпня — аграрному сектору відповідно до фінансування аграріїв за програмою «5-7-9%» було видано додатково 3,5 млрд грн кредитів. Пільговим кредитуванням під посівну скористалося 11 943 суб'єкти.

Україна залучає міжнародну фінансову підтримку для аграріїв.

Підприємства агропромхолдингу «Астарта» завершили збирання ранніх зернових та озимого ріпаку на площі 54 тис. га.

Сільгоспвиробники України станом на 18 серпня обмолотили 6,6 млн га, або 56% прогнозованих площ.

За поточного темпу обмеженого експорту без портів Великої Одеси фактично в листопаді Україна матиме дефіцит внутрішніх потужностей для зберігання зерна, який може становити від 8 до 11 млн т.

Якщо ситуація в Чорному морі залишатиметься нестабільною, це поступово впливатиме на всю економіку аграрного сектору. Насамперед зростатимуть логістичні витрати, а отже, зменшуватиметься прибутковість виробництва. У таких умовах аграрії будуть обережніше інвестувати в розвиток, оновлення техніки та нові технології.