Поновлено подання заявок на отримання бюджетних субсидій на землю та корів

24 листопада 2022, 11:40 984

З 23 листопада аграрії можуть зареєструвати заяви у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги — бюджетних субсидій на 1 га сільгоспугідь та спеціальної бюджетної дотації за утримання корів. Подання заявок продовжено до 30 листопада поточного року.

Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати 3100 грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. грн. Другі — 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. грн.

«Дія програми поширюється на всі регіони України, окрім територій, які включені до переліку громад, що розташовані в районі проведення бойових дій або перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні», — наголосили у міністерстві.