Блокада кордону: кондитери шукають рішення на залізниці

07 грудня 2023, 13:22 1370

Український бізнес може переорієнтувати вантажі на залізницю, щоб уникнути блокування на польському кордоні через страйк перевізників.

Про це йшлося під час засідання Експортного офісу при АТ «Укрзалізниця» 6 грудня, пише Rail.insider.

Очільник Об’єднання виробників кондитерської, харчоконцентратної та крохмалопатокової галузей України «Укркондпром» Олександр Балдинюк під час заходу порушив питання доправлення вантажів залізницею. Зокрема, йшлося про те, чи може надати «Укрзалізниця» ізотермічні вагони та вагони рефрижераторної секції. Адже для перевезень, зокрема, кондитерської продукції необхідно забезпечити особливі умови транспортування. Також важливими є короткі терміни доставки.

«Для нас фактично кожен день є принциповим, адже потрібно довезти продукцію до Різдва і Нового року… Тому ми вже зараз дивимось на залізницю як на вихід із ситуації», — наголосив Олександр Балдинюк.

Він також висловив пропозицію провести окрему нараду із залізничниками та представниками харчової промисловості, які опинились у складних умовах через блокування кордону. Заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов підтримав пропозицію та пообіцяв, що представники товариства найближчим часом влаштують такий захід.