Українським аграріям представлено нову лінійку комбайнів американського виробництва

17 серпня 2022, 14:50 3006

Нова лінійка комбайнів Axial-Flow 250 від бренду CASE IH, безпосередньо американського виробництва, дозволяє отримати надвисоку продуктивність та забезпечити якісний обмолот будь-якої культури.

Комбайни оснащено телеметрією, яка дозволяє створювати картографування, а також слідкувати за кодами помилок, тобто за допомогою цієї інформації агрономи та інженери підприємства зможуть швидко та ефективно приймати обґрунтовані рішення щодо зміни роботи техніки в полі. Завдяки простоті та зручності цієї системи аграрії називають комбайни Axial-Flow 250 «комбайнами на долоні». Про це йдеться у повідомленні компанії «Тайтен Машинері Україна».

Високофункціональні комбайни CASE IH Axial-Flow моделей 7250 та 8250 зараз в наявності на складі Тайтен Машинері Україна й готові приступити до роботи. 

Висока продуктивність за мінімальних витрат

CASE IH понад 40 років є лідером з виробництва роторних комбайнів. Перший роторний комбайн було випущено у 1977 році, й усі подальші вдосконалення виробник створював на засадах простоти та максимальної ефективності збирання врожаю. Також величезну увагу приділено збереженню форми зерна за рахунок делікатного обмолоту. Жоден інший виробник не пропонує таку досконалу якість врожаю з мінімальною кількістю незернових залишків та високою здатністю до проростання. Комбайн Axial-Flow та зернину сміливо можна назвати ідеальною парою. До того ж цей агрегат максимально економічний в експлуатації та дозволяє швидко коригувати дії оператора навіть на віддаленій відстані.

Готовий до точного землеробства

Системи точного землеробства від Case IH (Advanced Farming Systems, AFS™) збирають та надсилають важливі дані, необхідні для прийняття рішень щодо вирощування рослин та управління витратами. Система AFS AccuGuide здійснює автоматичне керування комбайном за допомогою GPS з повторюваною точністю проходження до 2,5 см, рядок за рядком, що дозволяє зменшити кількість перекриттів, заощадити час та пальне. 

Технології точного землеробства знижують втому оператора, підвищують продуктивність та дозволяють використати потенціал комбайну на повну потужність. За допомогою AFS Connect™ дані потраплятимуть на комп’ютер в режимі реального часу, даючи змогу оперативно зробити поправки та надіслати інструкції в поле.


Для довідки: дізнатися про додаткові опції та фінансові програми для вигідного придбання комбайну можна на веб-сайті компанії «Тайтен Машинері Україна» або за телефоном гарячої лінії 0 800 50 8080.