Перший трактор оновленої серії Optum AFS Connect розпочав роботу в Україні

21 жовтня 2022, 13:50 3241

Перший в Україні трактор Case IH з оновленої серії Optum AFS Connect потужністю 300 к.с. розпочав роботу на ланах Закарпатської області.

Трактор був поставлений в комплектації Professional компанією TITAN MACHINERY UKRAINE, яка є офіційним дилером техніки Case IH. Дана комплектація має усі необхідні інструменти для роботи з системами точного землеробства та має розширені можливості, що дозволять за комплексного підходу значно оптимізувати витрати та заощадити ресурси. 

Трактор доступний в трьох варіантах потужності: 250, 271 та 300 к.с. та двох комплектаціях — ADVANCED та PROFESSIONAL. Обидві комплектації отримали оновлену кабіну DELUXE з підвищеним рівнем комфорту та увесь набір інструментів, щоб працювати з вищою продуктивністю в світі сучасних технологій та повною інтеграцією в Advanced Farming Systems (AFS). 

Які особливості трактора?

  • Новий підлокітник Multicontroller: легко програмується та дозволяє працювати з максимальною продуктивністю. Має подібні функціональні можливості з тракторами серій Magnum та Steiger.
  • Монітор AFS Pro 1200 із чіткою структурою моніторингу і налаштування трактора, чотирма відеовходами і можливістю підключення бездротової камери на навісному обладнанні. 
  • Приймач AFS VectorPro, що забезпечує надійне позиціонування для кращої в своєму класі продуктивності. 
  • Система автоматичного водіння AccuGuide та AFS AccuTurn Pro, що запобігає дублюванню, зменшує втомлюваність оператора та пришвидшує розвороти на краю поля. 
  • Новий модуль обробки та підключення (P&CM), що забезпечує віддалену сервісну підтримку, віддалений перегляд дисплея та бездротове оновлення програмного забезпечення. 
  • Телематика AFS ConnectТМ, що дозволяє онлайн відстежувати параметри роботи.  
  • Оновлена трансмісія CVXDriveТМ, що працює в єдиній системі з двигуном та за рахунок APM (Auto Power Management), — працюють в оптимальному режимі, зменшуючи витрату пального. 

Окрім того, трактор має підвищений рівень безпеки, оскільки оснащений запатентованою системою стабілізації при русі з причепом. Як доводить практика, навіть недосвідчені оператори швидко опановують трактор, а хибні налаштування легко виправляються дистанційно за допомоги віддаленої сервісної підтримки, яку здійснює компанія «Тайтен Машинері Україна».