Програма ALFA Smart Agro: кредитування аграріїв від 0,01%

11 березня 2020, 11:46 1721

Компанія ALFA Smart Agro та два провідні банки України — «ОТП Банк» та «ПроКредит Банк» — знижують ставку та пропонують аграріям ще вигідні умови кредитування.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

«Сьогодні для успішного ведення агробізнесу недостатньо отримати хороший врожай. Важливо, щоб затрати, вкладені у кожен гектар поля, повернулися із прибутком. Розрахувати рентабельність агровиробництва в умовах непередбачуваності світових цін на зерно та постійного ризику коливання курсів валют надзвичайно важко. А тому партнерські програми кредитування, які дозволяють швидко отримати кошти на вигідних умовах, стають дуже важливими», — пояснюють в ALFA Smart Agro.

Зазначається, що за умовами партнерської програми кредитування «ОТП Банку» з ALFA Smart Agro, аграрії можуть отримати кредит зі ставкою від 0,01% в залежності від терміну погашення кредиту. Рішення про фінансування приймається протягом 1 дня, а отримати кошти аграрії можуть вже через 8-9 днів. Хоча стандартні умови банку припускають кредитування агровиробників під 19-20%.

Знижує розмір річної відсоткової ставки за користування кредитом і «ПроКредит Банк». Сьогодні банк пропонує ставку від 1 до 7,5%, її розмір залежить від строку кредитування. Мінімальну ставку (1%) сплачуватимуть агровиробники, які погасять кредит за 6 місяців. Максимальна ставка нараховується при кредитуванні на 1 рік. За індивідуальними умовами банк розглядає можливість фінансування в іноземній валюті.

«Ми постійно працюємо над розширенням можливостей для своїх клієнтів як у виробництві більш якісних і ефективних ЗЗР, так і в формуванні вигідних умов для їх придбання. Партнерські програми ALFA Smart Agro враховують актуальні потреби аграріїв та відкривають нові можливості для підвищення рентабельності агровиробництва», — сказала комерційний директор ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

Детальні умови кредитних програм за посиланням.


Для довідки: ALFA Smart Agro — провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. У портфелі компанії представлені більше 70 продуктів — інноваційних рішень, які вирізняються високою ефективністю і повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються в повній відповідності до світових стандартів ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001.