LNZ Group презентує онлайн-платформу та аграрний пакет погоди

06 червня 2019, 08:00 1861

Вертикально інтегрований агропромисловий холдинг LNZ Group під час національної виставки «Агро-2019», яка напередодні розпочала свою роботу у Києві, анонсує запуск онлайн-платформи LNZ Web.

Про це повідомляє кореспондент AgroPortal.ua.

«Розробку онлайн-платформи LNZ Web ми розпочали восени минулого року, — уточнює директор відділу маркетингу LNZ Group Юлія Каменєва. — На виставці показуємо усім охочим бета-версію. Проте до нового сезону — наприкінці літа — онлайн-платформа запрацює у повноцінному режимі».

На новій сучасній платформі буде представлений весь портфель продуктів LNZ Group та дистрибуція, а також аграрний пакет погоди.
Юлія Каменєва уточняє, що онлайн-платформа має на меті забезпечити зручності для продажів продукції невеликим господарствам площею від 10 до 700 га. Щодо логістики, то компанія співпрацює з партнером «Нова Пошта», може запропонувати великогабаритну доставку власними силами чи запропонувати клієнту вивантажити замовлення безпосередньо зі складу.

Кожен користувач може відкрити для себе особистий кабінет на новому ресурсі. І не тільки простежувати свої закупки, вантажі, але й користуватися опцією спеціалізованого прогнозу погоди, уточнює Юлія Каменєва. Прогноз чітко зорієнтований саме на аграріїв, містить поради щодо внесення гербіцидів, оптимальних термінів посіву тощо.

«Маємо у партнерах американського підрядника, котрий працює в Україні, орієнтується на інформацію з супутника. Показники погоди на нашому ресурсі налаштовані під геолокацію — людина отримує дані саме для місцевості, де зараз перебуває», — резюмувала вона.


Для довідки: LNZ Group — сучасна диверсифікована компанія з 170-річною історією. Один з лідерів насіннєвого ринку України з багаторічним досвідом роботи з провідними міжнародними компаніями-селекціонерами з виробництва насіння кукурудзи, соняшнику, сої, пшениці, гороху, ячменю.

Компанія розвиває три напрямки бізнесу: агровиробництво (Agro), насінництво (Product) і дистрибуцію (Market). Обробляє 70 тис. га землі і має більше 3 тис. працівників в сезон.

До складу LNZ Group входить 33 агрофірми, а також спеціалізований завод з виробництва кукурудзи, багатофункціональний завод з виробництва насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, два елеватори в Черкаській і Сумській областях, 5 логістичних центрів і власний митний склад.

Стенд компанії на виставці:

 

Алла Стрижеус, AgroPortal.ua