KSG Agro на замовлення Сільпо виробляє спеціальну свинину

22 травня 2019, 15:56 3164

Компанія KSG Agro вже 5 років співпрацює з торговельною мережею «Сільпо» щодо реалізації свинини. Спеціально на замовлення торговельної мережі агрохолдинг почав вирощувати свиней вагою до 170 кг, які містять більше сала.

Про це під час прес-ланчу повідомив журналістам голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

«Вважаю, що «Сільпо» — одна з небагатьох мереж, яка професійно торгує м'ясом. У майбутньому KSG Agro планує розробити власний бренд і торговельні точки для реалізації свинини та м'ясних продуктів, але цьому передуватиме чимало завдань, які компанія має вирішити», — зазначив Сергій Касьянов.

За його словами, сьогодні виробникам свинини варто займатися популяризацією споживання українцями свинини та сала, як національного продукту. В планах KSG Agro влаштувати «Фестиваль сала» в рамках «Козак Фесту», який цього року вже вп'яте проходитиме на Дніпропетровщині.

«Але для того, щоб в Україні збільшився рівень споживання свинини, перш за все в українців має підвищитися купівельна спроможність», — переконаний Сергій Касьянов.

Він відмітив, що в 2018 році ріст продажу свиней і свинини KSG Agro склав 19%, але говорити про експорт продукції зарано, адже дуже складно експортувати свинину, коли в Україні в таких масштабах АЧС. 

«Через АЧС дуже складно щось планувати, але якщо ситуація буде вирівнюватись, то для експорту можна розглядати ринки Китаю, країн Азії та Африки. Сьогодні на внутрішньому ринку ми маємо негативний баланс свинини, тому виробникам є куди рухатись», — зазначив Сергій Касьянов.


Для довідки: KSG Agro — один із провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації.

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво і виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua