Елеватори НІБУЛОНу почали приймати зерно нового врожаю

26 червня 2026, 13:22 273

Компанія «НІБУЛОН» розпочала приймання зерна нового врожаю.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

«Ячмінь, зібраний у полях Миколаївської області, першим прийняв Перевантажувальний зерновий термінал у Миколаєві. А через декілька днів зерно нового врожаю вже надходило з інших регіонів до філій «Новоодеська» та «Бессарабська», — уточнили в компанії. 

Фахівці «НІБУЛОНу» відзначають, що зерно нового врожаю має гарні якісні показники. Зокрема, насипна щільність ячменю в середньому становить 660 г/л.


Для довідки: «НІБУЛОН» — один із лідерів зернового експорту та агровиробництва України із земельним банком понад 76 тис. га. Володіє мережею із 27 елеваторних комплексів, залізничним парком, а також власним флотом. Експортує продукцію до більш ніж 70 країн світу.