ALFA Smart Agro запроваджує аграрні розписки

16 січня 2019, 15:57 2368

Компанія ALFA Smart Agro спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та ОТП Банком проведуть серію регіональних семінарів на тему «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro».

Навчальні заходи відбудуться у період з 23 січня по 13 лютого у 5 містах України, говориться у повідомленні компанії.

У 2019 році ALFA Smart Agro суттєво розширює набір фінансових рішень для агровиробників. Зокрема, за підтримки IFC впроваджується інструмент товарних аграрних розписок.

«Аграрні розписки — інструмент, який є дуже зручним для агровиробника і дійсно мінімізує фінансові ризики. Господарство має можливість придбати продукцію ALFA Smart Agro в кредит, використавши як заставу майбутній врожай. Таким чином агровиробник не лише отримує необхідне фінансування, але й убезпечує себе від валютних та цінових коливань. Також переваги мають дистриб«ютори — товарні аграрні розписки слугують інструментом покриття заборгованості агровиробника», — зазначає фінансовий директор ALFA Smart Agro Андрій Буряк.

Програма товарних аграрних розписок діє для клієнтів ALFA Smart Agro за двома схемами: традиційною (форвардний договір + аграрна розписка) та з залученням дистриб«ютора (індосамент).

«ОТП Банк» співпрацює з ALFA Smart Agro в рамках проекту «Агро Фабрика» вже другий рік поспіль. Перевага партнерської програми — спрощений і прискорений підхід. Клієнти ALFA Smart Agro мають можливість отримати фінансування за спеціальною ставкою 17% річних у гривні. Забезпеченням по кредиту може виступати лише фінансова аграрна розписка. Надання твердої застави (мінімум 40% від суми кредиту) дозволяє знизити ставку фінансування на 2% до 15% річних. Попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного робочого дня. Видача кредитних коштів — протягом дев«яти робочих днів.

«Вчасно отримати інформацію про доступні фінансові інструменти — значить, оптимально розподілити ресурси, спланувати витрати та досягти нового рівня рентабельності у бізнесі. ALFA Smart Agro запрошує до участі у фінансових семінарах представників господарств та компаній-дистриб«юторів ЗЗР. Ми цінуємо час наших клієнтів і розуміємо, наскільки важливо визначитися із фінансовими рішеннями до початку весняної посівної», — наголошує фінансовий директор ALFA Smart Agro.

Програма кожного семінару включатиме три тематичні блоки:

- Практика використання аграрних розписок агровиробниками. Рекомендації IFC.

- Спільна програма кредитування ALFA Smart Agro та «ОТП Банку».

- Застосування бартерних схем для оплати продукції ALFA Smart Agro зерновими. Аналіз ринку сільгосппродукції.

Розклад семінарів: 23 січня — Харків; 24 січня — Дніпро; 30 січня — Тернопіль; 6 лютого — Київ; 13 лютого — Кропивницький. 


Для довідки: З питань участі у семінарах «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro» можна звернутися за телефонами: 050-441-35-39 — Харків, Дніпро; 050-387-91-79 — Тернопіль; 050-422-82-59 — Київ; 050-400-55-07 — Кропивницький.