Австрія з 5 квітня закрила 2 пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною та 21 перехід до Угорщини.
Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ Австрії.
Причиною такого рішення стали спалахи ящуру в цих країнах. Обмежувальні заходи триватимуть до 20 травня.
Зазначається, що пункти перетину кордону, яких це торкнеться, були визначені в тісній консультації з органами охорони здоров'я (провінції Нижня Австрія та Бургенланд), зацікавленими групами (Сільськогосподарська палата) та Федеральним міністерством сільського господарства, лісового господарства, туризму та регіонів.
«Здійснення прикордонного контролю та заходів щодо припинення прикордонного руху є обов'язком компетентних земельних управлінь поліції. Перетин кордону можливий лише через дозволені та відкриті пункти перетину кордону. Закриття не впливає на рух поїздів», — уточнили у відомстві.

Датчик справний, а трактор втрачає тягу: де ховалася несправність

Від чорниці до малини: родина на Волині вирощує майже два гектари ягід

200-річний млин отримав друге життя: подружжя на Вінниччині відродило родинну справу

Європейський Союз продовжує вдосконалювати законодавство у сфері здоров’я тварин, адаптуючи його до сучасних епізоотичних викликів.

Молочна ферма СТОВ «Перемога» продовжує нарощувати виробничі потужності. За останні кілька років господарству вдалося збільшити дійне стадо з 500 до 800 корів, а наступною метою є вихід на 1200 дійних корів, що дозволить повністю завантажити сучасну доїльну залу карусельного типу.

У частині Болградського району Одеської області запровадили карантинні обмеження через виявлення африканської чуми свиней. Вірус підтвердили у зразках, відібраних від загиблої свині, тушу якої знайшли на сміттєзвалищі поблизу села Криничне.

В Угорщині вперше за останні вісім років підтвердили спалах африканської чуми свиней (АЧС) серед домашнього поголів’я. Попри ризик запровадження торговельних обмежень, експерти вважають, що істотного впливу на експорт свинини не буде.

Альпи переживають одну з найсильніших посух за останні десятиліття — через аномальну спеку та майже відсутність опадів на пасовищах бракує води та корму для худоби.

Nestle планує закрити кондитерську фабрику в Угорщині через зниження попиту на сезонні шоколадні вироби.

Україна переходить до завершального етапу відкриття ринку Європейського Союзу для експорту біометану.

Австралійські фермери повідомляють про масштабну навалу мишей, яка завдає значних збитків посівам зернових культур.

Поліція Австрії повідомила, що в одній із банок дитячого харчування HiPP була виявлена щуряча отрута.

Україна запровадила заборону на ввезення продуктів тваринництва з Азербайджану через ящур.