Єврокомісія виділить Україні €400 млн на підтримку в умовах війни сільськогосподарських та рибних господарств України. 

Про це у Facebook повідомляє асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» з посиланням на інформацію посольства Франції.

Посольство Франції в Україні

«Єврокомісія затверджує французьку схему допомоги у розмірі 400 млн євро, призначену для підтримки сільськогосподарських та рибних господарств у контексті вторгнення росії в Україну».

Посольство Франції в Україні

В УКАБ зазначають, що наразі вкрай важливо підтримати та допомогти аграріям на нещодавно звільнених від російських військ територіях, а також передбачити кошти для регіонів, які очікують на звільнення від окупації найближчим часом. 

«По всій території деокупованих регіонів відмічаються масові випадки руйнування агропідприємств та розграбування майна сільгоспвиробників. Крім того, передбачається, що на постраждалих від росіян територіях буде недосіяно близько 4,6 млн га землі через мінування та забруднення сільгоспугідь залишками війни. Тому агропідприємства цих територій особливо потребують фінансової допомоги на ремонт та відновлення», — пояснили в асоціації. 

Франція виділяє 400 млн євро на допомогу тваринницьким фермам Франція виділяє 400 млн євро на допомогу тваринницьким фермам

Зіткнувшись зі зростанням вартості кормів для тварин, Франція вжила виняткового заходу, надавши допомогу тваринникам.

Мультимедіа