Австралійські фермери виходять у поля під українськими прапорами та жертвують частину врожаю

20 квітня 2022, 07:26 4165

Австралійські фермери, які вирощують зернові культури, вирішили підтримати своїх українських колег. Виходячи в поле, вони вивішують прапори України на своїй сільськогосподарській техніці та діляться фотознімками в соціальних мережах із хештегом #AUSSIEGRAIN4UKRAINE.
Крім цього, австралійські фермери хочуть пожертвувати частину цьогорічного врожаю озимини на благо українців.

«Ціни на зерно зросли у зв’язку з російсько-українською війною, тому ми хочемо частину зерна, яку отримаємо, продати, і ці кошти спрямувати на програму підтримки українських фермерів та їхніх громад», — говорить фермер та прессекретар підкомітету виробників зерна Австралії (GPA) Джеймс Стейсі.

GPA заохочує до цієї ініціативи фермерів з усієї країни. Маючи вже певні зв’язки з українськими господарствами, члени організації розповідають австралійцям про реальні події, які відбуваються в Україні.

«Багато з нас має близьких друзів в Україні, які вирощують пшеницю так само, як і ми, але зараз вони переживають те, що ми тут, в Австралії, не можемо повністю усвідомити. Наша ініціатива — це один зі способів вжити позитивних дій, щоб допомогти українцям і дати їм зрозуміти, що нам не байдуже», — стверджує фермер із Західної Австралії Бред Джонс.

Аналітик ринку та член підкомітету Ендрю Уайтлоу закликає інші країни також долучитися до гуманітарної підтримки України.

«Коли австралійські фермери цього року сіють, вони знають, що роблять більше, ніж просто допомагають нагодувати світ. Кожна дрібниця, яку ми робимо зараз, може допомогти значно змінити життя українців у довгостроковій перспективі», — зазначає Уайтлоу.


Свої ідеї щодо програм підтримки українських фермерів, які будуть фінансуватися з коштів з продажу австралійського зерна, можна надіслати сюди: GPA. Перед збиранням врожаю обрані програми підтримки буде оприлюднено, щоб фермери знали, куди спрямовується збір коштів.


AgroPortal.ua за матеріалами Grainproducers.com