Погляд ізсередини, або Церемонія нагородження переможців конкурсу Краща аграрна практика 2017

19 січня 2018, 06:54 3378

Онлайн-видання AgroPortal.ua 16 січня 2018 року нагородило переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика».

Конкурс було започатковано з метою дізнатися з перших вуст, як студенти уявляють собі виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони хочуть повернутися до студентської лави.

Цього року редакція AgroPortal.ua вирішила змінити формат конкурсу. Якщо попередні два роки студенти надсилали свої есе про практику, яку вони проходили, то цього разу вони мали відзняти відеоролик про практику своєї мрії.

У 2017 р. участь у конкурсі взяли понад 100 студентів із різних куточків України. Відтак, через велику кількість надісланих робіт редакція AgroPortal.ua вирішила збільшити число місць у фіналі з 10 до 15. Кращі роботи обирали під час онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua.

Найбільше робіт надіслали студенти Сумського національного аграрного університету та Миколаївського національного аграрного університету (по 11 робіт), Таврійського державного агротехнологічного університету та Подільського державного агротехнічного університету (по 7 робіт).

Крім цього, до основних організаторів конкурсу (асоціації УКАБ, компанії «КВС-УКРАЇНА» та ДУ «НМЦ «Агроосвіта») долучилися нові партнери — компанії «Хуавей Україна» та BODO, які надали подарунки для переможців.

Всім тим, хто не був присутнім на заході і не дивився нашу відеотрансляцію на Facebook, пропонуємо для перегляду фоторепортаж із церемонії нагородження ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2017».


Для довідки: конкурс проходив за підтримки Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки, ДУ «НМЦ «Агроосвіта», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), компаній «КВС-УКРАЇНА», «Хуавей Україна» та BODO.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua