AgroGear. Тривалий термін служби і зменшення витрат на технічне обслуговування плуга

27 листопада 2019, 06:53 3012

Сучасна розробка відомого європейського виробника сільськогосподарської техніки в сфері класичного ґрунтообробного інструменту — плуг KUHN Multi-Leader — конструктивно простий, надійний і зручний в експлуатації агрегат.

Агрегат призначений для господарств, що виконують класичну відвальну обробку сільськогосподарських ділянок на великих обсягах польових робіт. Розрахований на ефективну експлуатацію в умовах різної складності. Ефективний в якості основного інструменту польових робіт. Застосовується для основного обробітку ґрунту при вирощуванні польових сільськогосподарських культур.
 
Плуг із 6-корпусного може розширитись до 8-корпусного і навпаки за рахунок модульної конструкції рами.

Відвали Triplex з тришарової сталі — ексклюзивна розробка KUHN: три шари сталі з різними властивостями та спеціальною термообробкою, пресування яких здійснюється на найбільшому у Франції пресі потужністю 5,5 тис. т. Така технологія подовжує період їхнього зносу на 40-100% і забезпечує надійну роботу в умовах змінних динамічних навантажень та різних типів ґрунтів.
 
У ТОВ «Млин-Агро» плуг Multi-Leader працює уже 4 роки. В господарстві кажуть, що задоволені роботою: «Виорали, пустили культиватор, і земля готова під посів. Плуг якісно виконує свою роботу, добре приорює рослинні рештки», — коментує головний агроном ТОВ «Млин-Агро» Сергій Івашко.


 
Міцна модульно-зварна конструкція рами забезпечує цілісність і міцність несучих конструкцій плуга. Якісна обробка країв і клинів поля досягається за рахунок Z-подібної рами, яка забезпечує повне перекриття сліду опорного колеса корпусами плуга.
Відмінна несуча здатність і зменшення ущільнення ґрунту досягається за рахунок шин великого діаметра 500х1000 мм.
 
Для захисту робочих органів від надмірних навантажень використовуються запатентовані KUHN болти на розтяг (розрив). При зусиллі більше 4 тис. кг болт спрацьовує, не розбиваючи посадочний отвір, і легко замінюється.
 
Плуг Multi-Leader забезпечує якісну структуру ґрунту з ефективним перевертанням і рівномірним розподілом пожнивних залишків по всьому орному шару, завдяки чому врожайність істотно зростає.

Multi-Leader — міцний агрегат із широким діапазоном регулювань, можливих комплектацій і вражаючою маневреністю. При цьому робота з плугом KUHN економічна за рахунок відносно невеликих витрат палива.
 
Посилена рама плуга, болтові запобіжники, зносостійкі робочі органи — все це продовжить термін служби і зменшить витрати на технічне обслуговування. Крім того, Multi-Leader надовго збереже свою вартість на вторинному ринку.


AgroGear. Надійна техніка для оранки

AgroGear №3. Вертикальний обробіток ґрунту — новий універсальний підхід