Організатори XV Міжнародної конференції «Зерно Причорномор'я-2018», яка відбудеться в Києві 18-19 квітня 2018 р., оновили программу заходу, а також долучили нових спікерів.

Конференція розгляне найбільш актуальні аспекти агробізнесу в поточних умовах, представить прогнози розвитку ринків, поєднає стратегічні погляди з поданням ефективних кейсів, повідомляє «УкрАгроКонсалт».

Серед підтверджених спікерів — міжнародні експерти агробізнесу з України, Росії, Болгарії, Туреччини, Казахстану, США, Бразилії, Індії, Франції та Великобританії.

Ознайомитися з програмою можна за посиланям

Конференція «Зерно Причорномор'я» — це 2 дня ексклюзивного аналізу агроринку, місце зустрічі понад 700 міжнародних делегатів з 50 + країн світу, а також вичерпні можливості для ефективного бізнес нетворкінгу.

Учасниками конференції є українські та міжнародні виробники та переробники зернових і олійних культур, агрохолдинги, трейдери, представники банків та інвестиційних фондів, логістичні, брокерські, страхові, сюрвейерские, юридичні, консалтингові та інші компанії.

170+ компаній з понад 30 країн світу вже підтвердили свою участь. Список компаній доступний за посиланням.

XV Ювілейна Міжнародна конференція «Зерно Причорномор'я: Moving Up the Value Chain», відбудеться 18-19 квітня 2018 р., в м.Києві, готель Інтерконтиненталь.

До 28 лютого можна зареєструватися за зниженим тарифом.

Для отримання додаткової інформації: Email: conference@ukragroconsult.org, тел.: +380444514634; +38 044 220 52 42

Мультимедіа