Оборот HORSCH вперше в історії перевищив €402 млн

26 березня 2019, 18:00 2608

Оборот групи компаній HORSCH Maschinen GmbH перевищив в 2018 році €402 млн, що є новим рекордом в історії компанії.

Як говориться у повідомленні компанії, третій рік поспіль приріст обороту вимірюється двозначною цифрою. Солідні 12% приросту по відношенню до 2017 року (€358 млн) пояснюються цілою низкою чинників.

«По-перше, HORSCH як і раніше, нарощує інвестиції в виробництво і конструкторські розробки. У всіх сегментах продукції HORSCH, безкомпромісно слідуючи своєму девізу, концентрується на потребах клієнтів і пропонує дієві рішення для їх задоволення. Це відноситься як до сегментів ґрунтообробітку й посіву, так і до машин для захисту рослин і внутрішньогосподарської логістики», — говориться в повідомленні. 

Одним з найважливіших пріоритетів компанії є розробка індивідуальних рішень для специфічних вимог окремих ринків.

«Частка експорту в загальному обороті компанії стабільно перевищує 80% (в 2018-81%). При цьому, виріс оборот і всередині Німеччини. Частка експорту в Східній Європі перевищує 50%. Уже кілька років поспіль особливо варто виділити виняткове зростання обсягу продажів HORSCH в Україні. У країнах Західної Європи приріст обороту склав 23%. У 2018 році обсяг продажів помітно виріс у Франції, Англії та країнах Скандинавії», — говориться в повідомленні. 

Також позитивна динаміка відзначена в Північній Америці, Бразилії та Китаї. На цьому новому для компанії ринку успіх пояснюється розробкою специфічних продуктів для потреб місцевих ринків і їх регіональним виробництвом (наприклад, в Бразилії).

Що стосується зростання виробництва в цілому, тут особливо слід виділити сегменти машин для захисту рослин і пунктирний посів.

«Обсяг інвестицій HORSCH у виробництво склав минулого року рекордні €30 млн. У Роннебурзі введено в експлуатацію ще один виробничий цех, а в Ландау площа виробничих приміщень була збільшена більше, ніж в три рази. Найбільша в історії фірми інвестиція (€23 млн) реалізується зараз в Швандорфі», — додали в компанії. 

Також відзначається, що незважаючи на негативні погодні умови в 2018 році, зростання обсягу продажів компанії було винятковим. Це дає керівництву компанії HORSCH всі підстави для позитивного прогнозу на 2019 рік.