Лінійку передніх бункерів BEDNAR розширено новою моделю SEED-BOX SB 1600

12 листопада 2022, 14:25 2912

Модельний ряд BEDNAR включає широкий вибір причіпних та навісних бункерів. Це однокамерні або двокамерні агрегати, призначені для універсального застосування, для внесення добрив або насіння. Нова модель переднього бункера SEED-BOX SB 1600 забезпечує покращений огляд і серію перевірених конструктивних особливостей.

Про це йдеться у повідомленні компанії. 

Ян Беднар, директор з продажу компанії BEDNAR FMT

SEED-BOX SB — це ідеальний передній бункер з інноваційним дизайном, який забезпечує чудову оглядовість. Бункер оснащений розкидачами, які дозволяють вносити добрива або посівний матеріал на поверхню ґрунту без необхідності встановлення розподільної головки та трубопроводу в агрегат, що працює з трактором.

SEED-BOX — це передній навісний однокамерний бункер, призначений насамперед для посіву культури в поєднанні з навісною сівалкою CORSA CN або для роботи в тандемі з міжрядним культиватором ROW-MASTER. SEED-BOX SB агрегатується з передньою триточковою навіскою трактора. Потім насіння або добрива пневматично доставляються до агрегату, що працює з трактором.

Загальний об'єм бункера становить 1600 л. SEED-BOX SB використовує перевірену конструкцію бункера під тиском. Завдяки герметичному закриванню в бункері створюється надлишковий тиск. Ця конструкція підвищує якість дозування добрив, навіть у разі внесення більшої норми або низькоякісного добрива. Налаштування і управління бункером надзвичайно прості. Навісним бункером SEED-BOX SB можна управляти через ISOBUS на моніторі трактора або через термінали BEDNAR.

Встановлений попереду бункер SEED-BOX SB має спеціальну форму, що забезпечує гарну оглядовість та безпеку під час роботи і транспортування. Бункер також оснащений ліхтарями для транспортування та ефективним освітленням для роботи вночі.

SEED-BOX SB може бути оснащений спеціальними розкидачами, які дозволяють вносити добрива або висівати проміжні культури на поверхню ґрунту. Додаткове обладнання також включає V-RING котки або додаткову вагу 200 кг.