АМАКО представила всю лінійку Massey Ferguson на Агро-2020

12 серпня 2020, 13:53 2850

На щорічній ХХХІІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2020» компанія «АМАКО Україна» презентує всю лінійку самохідної продукції Massey Ferguson.

«На цьогорічній виставці можна побачити лінійку тракторів MF від 130 до 370 к.с. На трактори 7 і 8 серії діє подовжена гарантія (3 тис. мотогодин)», — розповідає бренд-менеджер Massey Ferguson компанії «АМАКО Україна» В'ячеслав Гвоздь.

Також додає, що на всю техніку Massey Ferguson діє розстрочка під 0% на 12 місяців у валюті.

Також на стенді представлена цьогорічна новинка — зернозбиральний комбайн Massey Ferguson IDEAL 7.

«Це машина 7-го класу — найбільш затребуваний сегмент комбайнів в Україні. Це однороторний комбайн, який за всіма показниками має найкращі результати. IDEAL 7 — це новий рівень на ринку комбайнів, техніка, яка максимально зменшує участь оператора в процесі обмолоту, всю роботу, можна сказати, комбайн виконує самостійно. Оператору потрібно лише виїхати на поле. Впевнено можу сказати, що це машина майбутнього», — коментує В'ячеслав Гвоздь.

N.B.! В Україні презентували революційний комбайн Massey Ferguson IDEAL 7

Серед експонатів також представлена сівалка Massey Ferguson 9108 VE Precision Planting і самохідний обприскувач MF9330.


Для довідки: компанія «АМАКО Україна» є одним із найбільших в Україні дилерів сільськогосподарської техніки Bednar, Massey Ferguson, Geringhoff, технологічних рішень Precision Planting, комерційних автомобілів IVECO, а також є структурною одиницею виробника зрошувальних машин WESTERN.


Наталія Помянська, AgroPortal.ua