Новий інноваційний фунгіцид дає +700 кг/га до урожайності

25 травня 2022, 14:25 974

Весною 2022 на ринку України став доступний унікальний SDHI-фунгіцид Міравіс® Нео (125 г/л Пропіконазол + 100 г/л Азоксистробін + 75 г/л Адепідин™) з найширшим спектром дії для захисту від хвороб пшениці та ячменю.

В середньому Міравіс® Нео дає прибавку до урожайності на зернових 500-700 кг/га, а бувають випадки і 1,5 т/га в порівнянні з іншими технологіями. Про це в коментарі для AgroPortal.uaрозказав менеджер з розвитку фунгіцидів на території України компанії Syngenta Станіслав Горпинюк.  

«Зважаючи на ситуацію, яка склалась в Україні та і продовольчої кризи у світі, така додаткова врожайність це економічна безпека для українців і вирішення продовольчої кризи у світі», — говорить представник компанії. 

 Міравіс® Нео має найширший спектр контрольованих хвороб, відповідно підходить для всієї території України, має не лише захисну чи профілактичну дію, а і лікувальну.

Він демонструє відмінну ефективність у контролі піренофорозу, плямистостей (гельмінтоспоріозів), септоріозу листя  навіть при мінімальних нормах застосування.

Станіслав Горпинюк

«Даний фунгіцид користується попитом серед агропідприємств, які націлені на максимальний результат, передових аграріїв, які впроваджують інноваційні технології на своїх підприємствах. Незважаючи на те, що в продаж він став доступний декілька тижнів тому,  Міравіс®  Нео уже в дефіциті, оскільки господарство дуже активно вводять його у систему захисту. Міравіс ® Нео — відомий у світі продукт,  тому ті, хто цікавиться найкращими світовими рішеннями в агро знали про нього».

Міравіс® Нео характеризується найтривалішим періодом захисної дії, звичайно залежить від грунтово-кліматичних умов, але дає на 5-7 днів захисту довше в порівнянні з іншими препаратами. «А як відомо, кожен день додаткової вегетації це + 50-120 кг/га до урожайності», - зауважує менеджер з розвитку фунгіцидів. 

Фунгіцид слід застосовувати профілактично або на початкових етапах зараження рослин патогенами, щоб розкрити максимальний потенціал активного інгредієнта в захисті від хвороб і подовженої захисної дії.


Для довідки: найновіший, із найширшим спектром контрольованих збудників на різних культурах став  АДЕПІДИН™. Препарати, в основі яких є ця діюча речовина, мають особливі властивості, що відрізняють їх від інших препаратів, у складі яких є діюча речовина з класу SDHI.

АДЕПІДИН™ — це унікальна SDHI діюча речовина з найширшим спектром дії для захисту від хвороб.