На Одещині через спеку зростають обсяги зрошення: скільки води подали на поля

27 червня 2026, 12:00 301

Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства (МУВГ) забезпечує безперебійне подавання води на зрошення овочевих і зернових культур на поля Одеської області.

Про це повідомляє Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

На тлі спекотної літньої погоди обсяги зрошення стабільно зростають: станом на середину червня на площу 6 979 га вже подано 2 млн м³ води. 

У відомстві нагадали, що штучне зволоження дає можливість збільшити врожайність у середньому в 2–2,5 раза порівняно з показниками на богарних землях.