Завод Cygnet завершив найкоротший в історії сезон цукроваріння

02 грудня 2020, 13:57 1871

Завод Cygnet 30 листопада 2020 р. завершив ювілейний 160-й сезон цукровиробництва.

Як говориться у повідомленні компанії, завод відпрацював 49 діб.

Протягом сезону було перероблено 140,3 тис. т цукрових буряків, вироблено 18,9 тис. т цукру. Вихід цукру склав 13,6%.

«Загалом завод відпрацював як на одному подиху, досягнув потужності переробки — 3 тис. т/добу. Цьогорічний сезон був найкоротшим за весь період. Ми також отримали найменшу кількість цукрового буряка в порівнянні з іншими роками починаючи з 2013 року. Погода внесла свої корективи у результати врожайності, а отже і вплинула на роботу цукрового заводу в цілому» — розповідає технічний директор цукрового заводу Анатолій Манойленко.

За його словами, команда працювала як і щороку злагоджено, щоправда люди часто хворіли.

«Якщо на якомусь процесі стояло зазвичай три людини — то цього року працювали й по двох, а бувало що й змінами мінялися. Люди входили в положення, пристосовувались. Вважаю, за таких умов — показники у нас хороші», — додав Манойленко.

Як зазначає техдиректор, наразі відбувається миття заводу та його консервація. Колектив аналізує роботу за сезон і з весни розпочне підготовку до наступного сезону.


Для довідки: група компаній Cygnet обробляє понад 24,2 тис. га в центральній частині України - Житомирській і Вінницькій областях. В структуру групи входить елеватор в с.Андрушкі Житомирської області на 60 тис. т.