Гудвеллі Україна продала 38,5 тис. т свинини

07 лютого 2019, 12:59 2953

Обсяги продажу «Ґудвеллі Україна» в 2018 році сягнули понад 38,5 тис. т свинини у живій вазі. Канали реалізації не зазнали значних змін.

Про це AgroPortal.ua повідомив керівник відділу продажу компанії «Ґудвеллі Україна» Сергій Генсецький.

«Відгодівельні свині — це наш основний продукт. Як і в попередні роки працюємо на території України, продовжуємо співпрацю з ключовими партнерами і розвиток каналів збуту», — зазначає Сергій Генсецький.

За його словами, за підсумками минулого року поголів'я свиноматок на 1 січня 2019 р. становило 13704 гол., що на 296 особини менше, ніж у 2017 році.

«Найпершим чинником таких змін є те, що ми почали роботу з оновлення генетичного фонду. Відповідно, загальне поголів'я зросло до 184101 гол., що свідчить про збільшення продуктивності племінного стада (у 2017 р загальна кількість поголів'я становила 174500 гол.)», — пояснює Сергій Генсецький.

Як він повідомив, в планах компанії на цей рік є завершення процесу оновлення свиноматочного поголів'я і подальша робота із збільшенням продуктивності.

«Безумовно, ми прагнемо постійно вдосконалювати свої результати, щоб бути серед найкращих постачальників свинини на українському ринку», — зазначає Сергій Генсецький.


Для довідки: «Гудвеллі Україна» (Goodvalley Ukraine) — українська сільськогосподарська компанія, яка належить данській Goodvalley і була створена в червні 2004 р в с.Копанки недалеко від м.Калуш (Івано-Франківська область). Основна діяльність групи зосереджена в дочірніх підприємствах Goodvalley Polska (Польща), Goodvalley Ukraine (Україна) і Goodvalley Russia (Росія).