Елеватор на Київщині оновив залізничні під'їзди

03 липня 2022, 11:04 703

ГК «Нива-Переяславщини» провела модернізацію під’їзних залізничних колій до «Переяславського експериментального комбінату хлібопродуктів».

Про це говориться у повідомленні компанії. 

Як зазначається, реконструкція розпочалась три роки тому. На першому етапі компанія модернізувала вагову, яка забезпечила високу точність зважування та електронну фіксацію результатів. Пізніше було удосконалено систему навантаження. 

«У ситуації війни усі сільськогосподарські підприємства опинилися у скруті. Якийсь тиждень-два і комбайни вийдуть у поле, збирати зерно нового урожаю, а залишки минулорічного зерна ще не продані, у цій ситуації залізниця — річ незамінна, тому ми маємо бути готові до приймання і експорту зернових. Залізниця завжди веде у майбутнє. Ми оновили колії, зробили її сучаснішою, тому дорога до цього майбутнього – мирного і щасливого – прокладена», — зазначив директор Переяславського ЕКХП Олександр Ярощук.


Для довідки: ГК «Нива Переяславщини» обробляє близько 23 тис. га, потужності зі зберігання зерна становлять близько 150 тис. т, щорічний експорт зернових — 100 тис. т. У структурі групи — свинокомплекси, комбікормовий завод, забійний цех і м'ясокомбінат, що випускає продукцію під ТМ «П'ятачок».