Bunge випускає на ринок України лінійку олій з травами

01 грудня 2023, 13:55 1447

Український бренд «Олейна», який належить міжнародній компанії Bunge, в грудні 2023 року презентує нову лінійку ароматних олій з травами.

Як говориться у повідомленні бренду, до лійнійки входять декілька смаків:

  • томат, часник, базилік;
  • часник, базилік;
  • перець чилі, базилік, томати;
  • базилік, орегано, розмарин, відомий ще як «Трави Провансу».

Зазначається, що нова лінійка олій «Олейна» з травами є першим кроком бренду з імпорту кращих європейських практик в Україну. Ці рецептури олій «рідких спецій» під локальними брендами вже успішно продаються в багатьох європейських країнах.

«Олії з травами — це наче «рідкі спеції», готові до приготування як гарячих, так і холодних страв. До того ж багато споживачів, які повернулись в Україну з-за кордону, хотіли б використовувати побачені кулінарні лайфхаки з інших країн у себе на кухні. Нова лінійка «Олейна» відкриває таку можливість», — коментує маркетинг-менеджер бренду «Олейна» Євгенія Роїк.

Олії «Олейна» з травами вироблені відповідно до найвищих міжнародних стандартів якості. Це означає суворий контроль відбору усіх інгредієнтів та кожного етапу виробництва. 


Для довідки: соняшникова олія під ТМ «Олейна» виготовляється на Дніпропетровському олійноекстракційному заводі, що входить до міжнародної компанії Bunge. На сьогодні компанія має 51 завод з переробки олії у світі, 29 заводів з рафінації олій та 25 ліній бутилювання. В Україні компанії Bunge належить два заводи та три елеватори.

Якість продукції ТМ «Олейна», виготовленої на ДОЕЗ, підтверджена українськими та європейськими сертифікатами якості: ISCC plus, ISO 14001, FSSC 22000, а також екологічним сертифікатом за міжнародним стандартом ДСТУ ISO 14024. «Олейна» — наразі єдина бутильована соняшникова олія в Україні, яка пройшла екологічну сертифікацію.