Байєр в Україні отримала нового голову аграрного підрозділу

21 березня 2019, 09:57 2366

Компанія «Байєр» оголосила про призначення Франка Хатке керівником об'єднаного аграрного підрозділу в Україні з 1 квітня 2019 року.

До складу об'єднаного підрозділу увійдуть працівники підрозділу Crop Science компанії «Байєр» та  працівники компанії «Монсанто» в Україні, говориться у повідомленні компанії.

Франк Хатке до цього був керівником регіонального маркетингу компанії «Байєр» у країнах Центральної та Східної Європи та має понад 25 років досвіду на різних посадах в маркетингу та продажах у сфері сільського господарства. Він буде працювати в Києві та підпорядковуватись Іву Піке, керівнику кластеру країн Східної Європи. Лідія Озерова, яка очолювала ТОВ «Монсанто Україна» з червня 2016 року, продовжить свою роботу в компанії «Байєр» в Швейцарії на новій посаді керівника із стратегії технічних культур в регіоні Європи, Близького Сходу та Африки.

«Працюючи як одна об»єднана організація, ми маємо унікальну можливість обмінюватись найкращим досвідом та експертними знаннями. А це означає, що в Україні ми й надалі будемо продовжувати надавати кращі продукти та інновації для наших агровиробників«, — прокоментував Франк Хатке.


Для довідки: «Байєр» — це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. У 2018 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 117 тис. працівників, а обсяг продажів становив €39,6 млрд євро. «Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) із штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина). «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ, відділ захисту здоров'я тварин.