Bayer: нові можливості компанії

28 травня 2019, 07:00 1681

24 травня в центральному офісі компанії Bayer відбулася зустріч із новим керівником об’єднаного аграрного підрозділу Bayer і Monsanto в Україні Франком Хатке.

«N.B.!» Байєр в Україні отримала нового голову аграрного підрозділу

«У поточному маркетинговому році компанія Bayer в Україні зібрала і висушила 800 тонн кукурудзи від фермерів. На жаль, у компанії поки немає повного виробничого циклу, але в планах на поточний рік є бажання вийти на повноцінний рівень переробки завдяки новій сушарці, яку незабаром встановлять на заводі в Україні», — говорить Франк Хатке.

В 2016 році почалося об'єднання Bayer з Monsanto, а з минулого року — активна інтеграція компаній. За словами Хатке, це великий проект і значні інвестиції. Компанія зараз аналізує ринок, і до кінця року процес об’єднання буде завершено.

«Завдяки інтеграції компанії Bayer з Monsanto у нас відкрилися нові можливості в аграрному секторі. У нашому портфоліо з'явилося насіння кукурудзи та ріпаку під брендом DEKLAB. Тепер у нас є пакет майже на всі культури, включаючи насіння овочів брендів «Семініс» і «Де Ройтер», — заявив він.


Для довідки: «Байєр» — міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. У 2018 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 117 тис. працівників, а обсяг продажів становив €39,6 млрд. «Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) із штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина). «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ, відділ захисту здоров'я тварин.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua