ALFA Smart Agro запускає зимові семінари: охопить 15 міст

22 січня 2020, 16:55 2265

Зимові навчальні семінари компанії ALFA Smart Agro для агровиробників та дистриб'юторів «Код вашого прибутку» відбудуться з 21 січня по 25 лютого.

Програма семінарів включає питання захисту рослин, які сьогодні є найбільш актуальними для агровиробників України, йдеться у повідомленні компанії.

Так, в програмі:  захист рослин в складних погодних умовах;  переваги препаратів з широким вікном застосування;  інноваційні розробки 2020 року; оптимізація витрат на захист рослин та підвищення прибутку агровиробників.

«Сезон 2019 року не був легким для аграріїв України. Зливи та посуха, заморозки та спека, нові шкідники, резистентні збудники хвороб, важко викорінюванні бур«яни — все це виклики, які ставить перед аграріями сьогодення. Минулий рік показав, що сучасний агробізнес вимагає нових рішень. І одним з цих рішень є застосування інноваційних засобів захисту рослин, які демонструють високу ефективність за різних погодних умов», — сказав керівник напряму продуктового маркетингу ALFA Smart Agro Олег Дерменко.

Особливу увагу на семінарі буде приділено інноваційним препаратам ALFA Smart Agro, які вийдуть на ринок у 2020 році. А саме:

- Корвізар М — трикомпонентний фунгіцид для захисту зернових культур;

- Сігур — трикомпонентний гербіцид для захисту кукурудзи;

- Артіс Плюс — трикомпонентний системний фунгіцид для захисту соняшнику;

- Сінтак — інсектоакарицид для захисту сої;

- Астаміл — базовий післясходовий гербіцид для захисту кукурудзи.

«Цього року ми презентуємо 5 новинок, які допоможуть ефективно справитися із актуальними проблемами агровиробників та оптимізувати витрати на захист культур. Адже сьогодні перед аграріями стоїть завдання не просто збільшити урожайність культури, а збільшити рентабельність виробництва. Високі прибутки отримують ті, хто постійно розвивається та вдосконалює технології», — акцентував Олег Дерменко.

Семінари пройдуть в 15 обласних центрах України за таким розкладом:

21 січня — Житомир

22 січня — Вінниця

28 січня — Київ

30 січня — Хмельницький

4 лютого — Кропивницький

6 лютого — Одеса

7 лютого — Миколаїв

11 лютого — Полтава

12 лютого — Харків

13 лютого — Дніпро

14 лютого — Запоріжжя

18 лютого — Тернопіль

19 лютого — Львів

20 лютого — Луцьк

25 лютого — Чернігів

Участь у семінарах ALFA Smart Agro безкоштовна.

Для отримання запрошення на семінар та детальної інформації про час та місце його проведення необхідно звернутися до регіонального представника компанії в області або за номером: +38 (050) 315-27-64, менеджер зі зв«язків з громадськістю Надія Осауленко, [email protected]