ALFA Smart Agro встановила другу лінію автоматичного фасування ЗЗР

11 березня 2019, 15:56 2113

Компанія ALFA Smart Agro встановила на Білоцерківському заводі препаративних форм (БЗПФ) другу автоматичну лінію фасування ЗЗР.

Обладнання не має аналогів в Україні та адаптоване під розлив препаратів незалежно від їх фізико-хімічних характеристик, говориться у повідомленні компанії. 

Як зазначається, БЗПФ — єдиний в Україні виробник ЗЗР, де фасування продукції відбувається повністю в автоматичному режимі. Перша комп«ютеризована лінія була встановлена на підприємстві весною минулого року на дільниці виробництва гербіцидів. Друга лінія призначена для автоматизації  фасування концентратів суспензій. Вона встановлена декілька місяців тому та вже успішно пройшла виробничі випробування.

Нова лінія на підприємстві ALFA Smart Agro об»єднує в собі декілька технічних інновацій.

«Зокрема, система керування розливом запам«ятовує усі параметри розливу для кожного конкретного препарату, що значно мінімізує вплив людського фактору при переході з фасування одного продукту на інший. Уникнення спінювання препарату відбувається за допомогою спеціального алгоритму керування, який регулює швидкість наливу та висоту, з якої препарат наповнює каністру. Це забезпечує максимально точне дозування препарату», — уточнили у компанії.

Виробнича потужність другої автоматичної лінії складає в середньому 3600 літрів на годину. Фасування продукції може відбуватися в тару об'ємом від 200 мл до 20 літрів.

«Встановлення на БЗПФ ще однієї автоматичної лінії фасування — показник того, наскільки важливим для нас є кожен виробничий етап. Засоби захисту рослин вимагають найточнішого дотримання усіх стандартів якості. Тому ми використовуємо найсучасніше обладнання, яке здатне виконувати унікальні за складністю завдання. Мінімізуючи вплив людського фактора на стадії фасування, БЗПФ забезпечує ще вищу якість ЗЗР», — наголошує директор Білоцерківського заводу препаративних форм Роман Шпаченко.


Для довідки: ALFA Smart Agro — провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. В портфелі компанії представлені понад 70 продуктів — інноваційних рішень, які відзначаються високою ефективністю та повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво та контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбувається за світовими стандартами.