Міністерство фінансів України і Світовий банк підписали програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України», якою передбачено надання Україні кредиту в розмірі $200 млн.

Як говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України, документ підписали міністр фінансів України Оксана Маркарова та директор Світового банку у справах Білорусії, Молдови та України Сато Кахконен.

Головними цілями нової кредитної програми Світового банку є підвищення ефективності сільського господарства України, забезпечення більш адресної політики підтримки галузі, підвищення прозорості використання державних сільськогосподарських земель і розширення доступу малих та середніх фермерських господарств до експорту.

«Метою Програми є пом'якшення окремих обмежень на шляху до зростання участі приватного сектора, зокрема, малих і середніх підприємств, у сільськогосподарському ринку факторів виробництва та ринку товарів України», — зазначила в.о.міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева.

Мультимедіа