Страхування воєнних ризиків: у агросектор направлять $150 млн

19 червня 2024, 14:24 766

Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку DFC розширила інструменти страхування від воєнних ризиків в Україні, нові угоди будуть охоплювати перестрахування на суму $50 млн.

Про це повідомила перша віцепремʼєр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко під час брифінгу в «Медіацентрі Україна – Укрінформ».

«Мені пригадується, що кожна конференція з відбудови і в Лугано, і в Лондоні мала компонент з обговорення страхування воєнних ризиків. Але я б сказала, що на цій третій конференції відбулася певна еволюція цієї ідеї, цієї теми. І американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку DFC розширила інструменти страхування, і нові угоди будуть охоплювати перестрахування на суму $50 млн за посередництва Aon з метою формування портфелів страхових полісів від воєнних ризиків для компаній, що працюють в Україні», — пояснила вона.

За словами Юлії Свириденко, окремо $150 млн будуть спрямовані на страхування політичних ризиків для підтримки операцій, які будуть укладатися в аграрному, експортному секторі. Також договір страхування політичних ризиків на суму понад $152 млн для українських компаній, які будуть працювати у виробничому секторі.