Виробники нішових культур Львівщини у 2022 р. можуть отримати часткове відшкодування вартості придбаного та висіяного в поточному році високорепродукційного насіння у розмірі до 50% його вартості, але не більше  50 тис. грн одному суб’єкту підприємництва на рік.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації. 

Відшкодуванню підлягає вартість насіння вітчизняного виробництва (жита, тритикале, гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, аспарагусу (спаржі), батату, овочів закритого ґрунту, капусти (броколі, брюссельської, цвітної), гарбузів, кабачків, патисонів, петрушки, селери, пастернаку, ріпи, редьки, редиски) не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду.

«Цьогоріч перелік нішевих культур, вартість насіння яких можна відшкодувати коштами обласного бюджету значно розширився. І вирощування таких культур має свої переваги», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Тетяна Гетьман.

Окрім  відшкодування вартості насіння виробники нішевих культур овочевої групи, включаючи овочі закритого ґрунту, можуть відшкодовувати до 50% вартості мікробіологічних засобів захисту та живлення рослин, і до 70% вартості придбаних у поточному році тепличних конструкцій, тунелей та обладнання до них, повідомили в департаменті.

Мультимедіа