ALFA Smart Agro пропонує нову програму кредитування аграріїв

15 листопада 2017, 14:32 3046

Компанія ALFA Smart Agro та «ОТП Банк» підписали угоду про співпрацю, в рамках якої агровиробники отримали можливість купувати засоби захисту рослин та мікродобрива в кредит за акційними відсотковими ставками від 12% річних.

Про це AgroPortal.ua повідомили в компанії ALFA Smart Agro.

Угода про співпрацю була підписана 10 листопада. Програма кредитування клієнтів ALFA Smart Agro вже діє у відділеннях «ОТП Банку».

У компанії відзначили наступні переваги:

- рішення про виділення кредиту приймається протягом 1 дня;

- сума кредитування — до 8 млн грн;

- від клієнтів ALFA Smart Agro вимагається мінімальний пакет документів.

«Для нас надзвичайно важливо, що дана програма охоплює широке коло агровиробників — від фермерів до великих компаній. Зокрема, її учасником може стати кожен, хто обробляє понад 500 га землі. Ще однією перевагою є те, що так звана «тверда» застава, як то нерухомість, не потрібна. Заставою можуть виступати майбутній врожай, активи компанії або аграрна розписка. Ми запрошуємо наших клієнтів скористатися цією програмою, адже вона дає можливість швидко оформити кредит і придбати за вигідними акційними ставками продукцію ALFA Smart Agro, яка відзначається найвищою якістю», — коментує фінансовий директор ALFA Smart Agro Андрій Буряк.

«Співпраця з «ОТП Банком» повністю відповідає концепції розумних рішень, яку сповідує ALFA Smart Agro. Наша продукція допомагає аграріям оптимізувати витрати і одночасно підвищувати врожайність. Отримавши додатковий кредитний інструмент, сільгоспвиробники стають більш ефективними за рахунок фінансових рішень. Вони не просто купують засоби захисту рослин чи мікродобрива на вигідних умовах — вони інвестують у майбутній врожай, а отже стають більш конкурентоздатними», — додає директор з продажів ALFA Smart Agro Андрій Іщук.


Для довідки: компанія ALFA Smart Agro та "ОТП Банк" співпрацюють в рамках проекту «Агро Фабрика», який реалізується спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Його мета — спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів.

ALFA Smart Agro — провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Значну увагу компанія приділяє контролю якості продуктів і впровадженню світових стандартів розробки, виробництва продуктів та супроводу споживачів. З метою забезпечення високої якості власної продукції та контролю на всіх етапах виробництва компанія AlfA Smart Agro відкрила власний завод в Україні.

В асортименті ALFA Smart Agro понад 60 ЗЗР та лінійка мікродобрив під ТМ Найс. ALFA Smart Agro повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.