Уряд підтримає сільське господарство через зрошення та переробку

15 грудня 2021, 09:58 451

Джерело фото: AgroPortal.ua

Серед 7 ключових пріоритетів, обраних урядом як першорядні для сприяння розвитку економіки України, визначено і підтримку сільського господарства.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на Другому щорічному форумі UkraineInvest «MAKE in UA».

«Уже цього року уряд очікує іноземних інвестицій у розмірі майже $6,5 млрд. Це буде найбільший обсяг за останні 5 років.

$15 млрд інвестицій щороку, починаючи з 2025 р., — такий показник ми затвердили в Національній економічній стратегії», — зазначив Денис Шмигаль.

Серед 7 напрямів, які Україна буде розвивати та підтримувати, прем'єр-міністр назвав такі: підтримка інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями; діджиталізація, зменшення бюрократичного навантаження, також підтримка ІТ-сектору; зменшення ролі держави в економіці через приватизацію державних підприємств, а також розвиток державно-приватного партнерства та концесій у різних галузях; запуск індустріальних парків; дешеві та довгі гроші на розвиток.

Окрім того, Денис Шмигаль підкреслив, що в Україні працюватимуть над завершенням земельної реформи, а підтримка сільського господарства буде спрямована через розбудову системи зрошення, а також підтримку проєктів зі значною доданою вартістю.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua