Андрій Гордійчук виходить з Аграрної партії

21 березня 2017, 08:50 6515

Бізнесмен та громадський діяч Андрій Гордійчук заявив про вихід з лав Аграрної партії України. Він пояснив своє рішення негативними процесами у політичній силі, які руйнують її майбутнє.

«Агросектор потребує якісного фахового представлення інтересів в українській політиці. Усі сподівання, що таким проектом стане Аграрна партія України розвіялися. Перспективна політична сила перетворилася на клуб по інтересам окремої групки людей для яких власне нереалізоване его важить більше, аніж майбутнє провідної галузі економіки держави», — цитує Андрія Гордійчука його прес-служба. 

Політик додав, що аграрії свого часу масово вступали в лави партії, бо вірили в перспективи командної роботи. 

«Аграрії, котрі дають результат виявилися не потрібні. На останніх місцевих виборах та виборах в об`єднаних територіальних громадах загальний хороший результат партія отримала завдяки роботі низки обласних організацій. Проте саме керівники цих регіональних осередків були виключені з управлінських органів або й взагалі виключені з партії. За таких обставин у політичної сили просто немає майбутнього. Тому не бачу іншого виходу, окрім, як покинути лави Агарної партії», — заявляє Гордійчук. 

Політик наголошує, що оскільки  заявлений курс на створення потужного аграрного проекту на базі Аграрної партії України зазнав фіаско, то це зумовлює пошук нових платформ задля відстоювання інтересів провідної галузі за якою стоять мільйони громадян. 

«Залишаюся серед аграріїв, людей справи. Також продовжую громадську діяльність та переконаний, що з командою однодумців нам вдасться реалізувати заплановані амбітні проекти. Зокрема, Перший національний аграрний кооператив  вже об`єднав більше 15 тис. однодумців та понад триста громад з різних регіонів. Ми продовжуємо залучати до спільної справи виробників-аграріїв та активних громадян. Переконаний, що тільки команда людей, об`єднаних ідеєю, є альтернативою вождистським проектам. Все тільки починається!» — резюмував Андрій Гордійчук.