В дорозі з... AgroPortal.ua. 10 «країн» в Україні

25 червня 2016, 07:00 4813

Сезон літніх відпусток відкрито — всі обирають країни, де хотілося б відпочити в найближчий час. Але чи знаєте ви, що у нас в Україні є як мінімум 10 надзвичайних «країн», де можна не тільки відпочити, але й набратися нових незабутніх емоцій?

Як виявляється, в Україні можна побувати від «дикої» південної Африки, до далекої Країни Сходу Сонця – Японії.

1. Італія

В Одеській області причаїлося невеличке селище Вилково. Здавалося б, таке непримітне що за назвою, що за розмірами, це селище з населенням в кілька тисяч чоловік знаходиться… на воді. За свою мальовничість воно вже давно отримало назву «Одеська Венеція». Замість вуличок і тротуарів тут  знаходяться канали шириною в кілька метрів. Місцеві плавають на українських «гондолах», а чисте свіже повітря робить це місце ще більш привабливим для туристів, яких не дуже влаштовує характерний для італійської Венеції запах цвілі.

2. Африка

У 100 км від Херсона знаходиться місто під назвою Каховка, де розкинулась територія заповідника Асканія Нова. Ніби справжнє африканське сафарі, це місце виглядає куточком незайманої природи, де можна побачити дивовижних для України птахів і тварин. Кого тут тільки немає: верблюди, антилопи, лами, зебри, фламінго, степові орли, бізони, буйволи, сайгаки… Це зовсім не схоже на похід до зоопарку, адже усі тварини вільно ходять по території і щоб торкнутися їх, достатньо простягнути руку.

3. Японія

Подорожуючи Україною в перші травневі дні, обов’язково зайдіть подивитися на цвітіння сакури в ужгородській Японії. Фантастичний рожевий пейзаж нікого не залишить безпристрасним, адже справжню красу неможливо не помітити, особливо, коли вона сяє настільки близько.

4. Альпи

Карпатські гори з насунутою на зелену верхівку білою шапкою снігу — така схожа на альпійську природа насправді може продемонструвати щось абсолютно особливе. Незаймана природа, бурхливі річки і гірські озера, безкрайні поля — все це доповнено ледь чутними гуцульськими мелодіями та неповторним колоритом, гостинністю місцевих жителів. Це місце повниться легендами, мальовничими казками й навіть надзвичайними правдивими історіями.

5. Голландія

Закарпатські Нідерланди — місце, яке знаходиться поблизу містечка Хуст. Як і у справжніх голландських парках, тут можна побачити справжнє море нарцисів. Величезний зелений простір упивається сліпучо білосніжним цвітінням, таке просто не можна пропустити.

6. Чехія — Прага

Благородна та витончена архітектура старовинної Європи так чарівно втілена в чернівецьких вуличках, що часом можна навіть загубитися: а чи не в Празі ми опинилися часом? У першу чергу, рекомендуємо прогулятися вулицею Ольги Кобилянської, адже це справжня гордість міста, яку раніше населяли самі знатні вельможі. Згідно з легендою, вулицю навіть підмітали букетами троянд!


Джерело фото: masiki.net

7. Ірландія

Є в Хмельницькій області українська Ірландія, та не знайти її на карті, не побачити здаля. Виною тому непокірна річка, яка приливом знищила більшу частину території селища Бакоти разом з багатьма архітектурними пам’ятками. В маленькому селі можна побачити прекрасні незаймані пагорби Ірландії з її скелястим рельєфом та блискучу водяну гладь Дністра з чарівним пейзажем.

8. Швейцарія

Неподалік від столиці, лише в 100 км від Києва, знаходиться черкаська Швейцарія. Адже завдяки Бучацькому каньйону, високі скелясті береги якого охороняють спокій річки Гірський Тикич, українці давно вже охрестили цю місцевість «маленькою Швейцарією». Цей пейзаж на диво нагадує норвезький фіорд!

9. США — Нью-Йорк

Тернопільський Нью-Йорк ззовні не дуже схожий на свій американський прототип, якщо не знати одну маленьку… чи, навпаки, величезну деталь — Джуринський водоспад, який на диво схожий на усім добре відому пам’ятку — Ніагарський водоспад. Маленьке селище Нирків тернопільської області вражає мальовничістю пейзажів  — в цілому 16 метрів бурхливої гірської води, яка з шумом прокладає собі дорогу повз руїни Чорногородського замку. Ефектні фото гарантовані!

10. Німеччина

Багата на різноманітні цікавинки Тернопільська область приготувала для своїх гостей багато дивовижних картин. У селі Заліщики, оточеному річкою Дністер, знаходиться маленька українська Німеччина, з’єднана с сушею одним невеличким містом. Довгий час це місце знаходилося під протекторатом Польщі, якій воно і зобов’язане своєю прекрасною архітектурою: старовинним костелом Щепанова, величним маєтком князя Понятовського, церквою Св. Трійці. Взагалі це маленьке село разюче нагадує один з куточків Німеччини під хитромудрою назвою Сааршляйфе: тут річка Саар огинає зелений пагорб села Оршольц — так, як і в Заліщиках.


AgroPortal.ua по матеріалам «Новини Країни»