Внесення добрив глибокорозпушувачем TERRALAND збільшує врожайність на 20-30%

20 вересня 2022, 11:50 383

Глибокорозпушувач TERRALAND TN4000D7R працює в СФГ «Верест», що на Полтавщині, з 2021 року. За цей період встигли обробити ним 270 га. В основному готували площі під кукурудзу та соняшник.

Раніше в господарстві застосовували оранку, тож виникла потреба зірвати плужну підошву. Крім того, постало питання збереження вологи. 

Станіслав Матрос, головний інженер СФГ «Верест»

Із цими завданнями TERRALAND добре справляється. Обирали його також за співвідношенням ціни та якості — тут BEDNAR підійшов нам якнайкраще.

Разом із глибокорозпушувачем TERRALAND господарство придбало і бункер Ferti-Box FB1500TN для локального внесення добрив під час глибокого розпушування. 

«Завдяки внесенню добрив у ґрунт разом із розпушуванням ми збільшили врожайність на 20-30%», — ділиться досвідом головний інженер.

Глибокорозпушувач агрегатується з трактором John Deere 8R410. Робоча швидкість складає 8-9 км/год, а витрати пального — приблизно 20 л/га. 

«Ще одна з переваг глибокорозпушувача — він дуже простий в експлуатації. Фахівці компанії НФМ-АГРО, де ми купували агрегат, допомогли його налаштувати, і досі ми не мали проблем з його використанням. Тож жодного разу не пошкодували, що придбали саме цей агрегат», — резюмує Станіслав Матрос.