Опытом и трудом. С любовью к земле и агро

19 сентября 2020, 07:00 3454

Независимо, где человек родился — в городе или в селе, но если у него есть тяга к земле, то ему никогда не будет безразлично агро. Так считает Александр Цыбенко, который с детства приучен трудиться на земле и вот уже более 15 лет работает в компании LNZ Group.

*текст подається мовою спілкування

Зараз працюю на елеваторі, але ближче мені сільськогосподарська техніка і робота в полі. Працюю в компанії з 2004 року і пам’ятаю час, коли основним виробництвом був старий завод, техніки теж було мало. За ці роки LNZ Group дуже змінилася, можна сказати, кардинально. Зараз все укрупнилося, компанія збільшила свої виробничі можливості. Але це ніяк не вплинуло на ставлення власників і керівництва до співробітників, та і сам колектив хороший, дуже комфортно працювати.

Як правило, робочий день триває з 8:00 до 16:00 позмінно. Обслуговую на виробництві в старому корпусі 64 силоси, але інколи, щоб не було простоїв, працюю на елеваторі чи завантаженні вагонів. Виробничі процеси нелегкі, і це потрібно розуміти.

В LNZ Group потрапив за порадою тестя, який працював у компанії завскладом. Вже згодом ми разом із ним працювали на комбайні. Саме в LNZ Group почалося моє знайомство з сучасною технікою, до цього часу пам’ятаю перший іноземний комбайн, на якому довелося працювати, — CLAAS Dominator. Перехід від вітчизняної до іноземної техніки виявився не таким складним, як мені уявлялося.

Сучасна техніка більш зручна, комфортна, але щоб на ній працювати, потрібно до цього мати тягу. За моїми спостереженнями, сьогодні молодь не дуже хоче йти працювати в цю сферу. До того ж, у той час, коли я працював на техніці, в обробітку були не такі обсяги земельного банку. А зараз техніка в полях працює в три зміни.

Сьогодні шкодую, що немає можливості кар’єрного зростання в компанії, адже це в поєднанні з фінансовою складовою має велике мотиваційне значення.

Вважаю, що в агро я потрапив не випадково, хоч і закінчив Кіровоградський машинобудівний технікум за спеціальністю «технолог». Під час навчання познайомився з дружиною, яка теж навчалася в технікумі. Одружилися і спочатку жили в Братському, працював завмайстернею та механіком у професійно-технічному училищі №17, а потім приїхали в Лебедин, на батьківщину дружини. Тепер разом працюємо в одній компанії, підтримуємо один одного, хоча з робочих питань мало пересікаємося.

Зараз часто кажуть, що агросфера — це модно, бо це єдина процвітаюча галузь, яка працює і приносить державі гроші. Але можу сказати, що тут трудяться найбільш чесні, порядні та справедливі люди, які не просто працюють на землі, а роблять це з відданістю і любов’ю.

Такий висновок я зробив на основі діяльності нашої компанії LNZ Group, колектив якої працює на один результат, а працівники вболівають за кожне нове досягнення і кращий показник, намагаються рости та розвиватися разом із компанією. Тому молодому поколінню, яке шукає майбутній професійний шлях, радив би обирати саме такі прогресивні агрокомпанії для реалізації свого потенціалу.