Опытом и трудом. Успех партнерства заключается в стратегии win-win и общей цели

13 ноября 2021, 06:52 2862

В жизни все возможно, важно лишь правильно сформировать цель и приложить максимум усилий для ее достижения. Такое жизненное кредо имеет руководитель восточного региона компании LNZ Group Александр Бутенко и своим профессиональным примером доказывает, что это на самом деле действует.

*Текст подається мовою оригіналу

Захоплення сільським господарством відчув ще з дитинства, коли приїздив на літні канікули в село до бабусі та дідуся. В процесі дорослішання спробував різну працю, були перші підробітки в полях, випасання худоби, згодом спробував роботу помічника комбайнера.
 
Після школи закінчив з відзнакою Донецький державний аграрний технікум за спеціальністю«Агрономія», паралельно займався улюбленою справою — аграрним виробництвом. Уже згодом отримав ще одну освіту в Харківському національному аграрному університеті,здобувши кваліфікацію «Вчений агроном».
 
Свій шлях в LNZ Group розпочав і на сьогодні продовжую керівником східного регіону.

Завдяки досвіду, отриманому як в іноземних, так і у вітчизняних компаніях, бажанню досягти власних амбітних цілей, злагодженій роботі колективу в плануванні та постачанні товару, продажі продукції зростають навіть швидше, ніж очікувалось

Для себе зрозумів, що довготривалу співпрацю в аграрній сфері можна налагодити лише за умови, якщо в тебе не клієнти, а партнери, і стратегія роботи win-win, коли ми разом йдемо до мети. У випадку, коли стоїть мета лише продати сільгоспвиробнику якийсь продукт, довготривалої співпраці не побудуєш.
 
В LNZ Group маємо зовсім інший підхід — не лише продажі, а й консультації щодо підбору продуктів, орієнтуємо та підказуємо, коли і що краще придбати, посіяти, які строки внесення найоптимальніші, коли вигідніше продати урожай. Навіть разом буваємо на навчанні та відпочинку.
 
У продажах важливий і продукт, і сервіс, оскільки одна без одної ці складові не мають сенсу й окремо нікому не потрібні. Якісний товар без сервісу (логістики, консультацій тощо) так і залишиться на складі.Так само як і гарний сервіс не допоможе, якщо товар не відповідає вимогам споживача.

Відповідальність за результат — це досягення максимально можливої мети з використанням мінімальних ресурсів та отримання задоволення від цього процесу

З багатьма господарствами працюю понад 10 років, з деякими — 15-17.
А з господарством «Насіння Донбасу», де було моє перше місце роботи, і з моїм першим наставником та керівником Василем Мефодійовичем Літовченком вже співпрацюємо 23 роки.
 
У справах за місяць у середньому проїжджаю 5-7 тис. км. Зі свого досвіду скажу, що за продажами найзавантаженіший період — березень-травень. Але є ще й сезонність: восени купують протруйники (Бастіон та Метакса), а навесні черга ґрунтових препаратів (Сахара, Сора-Нет, Перун), на початку літа — Дот, Старк, Напалм.

За сучасними трендами складно встигати, але розуміння потреби спонукає до трансформацій та освоєння нових інструментів взаємодії з партнерами та просування на ринку

Робота доволі виснажлива, забирає багато часу та сил, але моїм зарядом і поштовхом до нових звершень є насамперед сім'я, а також хобі — спорт, туризм. Захоплююся велоспортом, нещодавно почав опановувати мото, кілька років тому вперше стрибнув із парашутом, захоплююся мандрівками різними країнами. Але на всі захоплення не завжди вистачає часу.

Найбільше в людях ціную чесність, порядність, цілеспрямованість, жагу до життя та всього нового

Впевнений на всі 100%, що кожній людині потрібно шукати і займатись улюбленою справою, тоді вона буде щасливою і водночас матиме матеріальні блага як мірило її користі для суспільства.