Weidemann — повсякденний помічник для виконання будь-якого робочого завдання

03 жовтня 2019, 06:42 2661

Використання відповідних машин дозволяє істотно полегшити роботу на фермі. Компактні машини від компанії Weidemann виконують найрізноманітніші завдання — як в стійлі, так і під час штабелювання тюків, виконання лісогосподарських робіт, а також робіт у садівництві та овочівництві.

Мультифункціональні машини Hoftrac®

Серії навантажувачів Hoftrac® і сільськогосподарських навантажувачів Weidemann відрізняються компактною конструкцією, низьким центром ваги, малим радіусом розвороту, а також високою потужністю. Їхня робота характеризується швидкістю, надійністю і універсальністю. Навантажувачі завжди готові до роботи. Неважливо, чи йде мова про подачу корму, прибирання гною, підмітання, штабелювання або транспортування — завдяки дуже широкому вибору навісного обладнання навантажувач Hoftrac® компанії Weidemann перетворюється на універсальний мультифункціональний агрегат.

Майже всі навантажувачі Hoftrac® можуть оснащуватися відкидним захисним дахом EPS (Easy Protection System). Всього декількома рухами руки він готується до проїзду через низький отвір.

Джерело фото: Weidemann
Джерело фото: Weidemann

Потужні (телескопічні) колісні навантажувачі

Поряд із високою функціональністю і видатною стійкістю колісні навантажувачі Weidemann мають велику потужність і експлуатаційну витривалість. У серійному оснащенні є можливість вибору приводу, шин, гідросистеми і майданчика водія. Завдяки індивідуальним опціям навантажувач Hoftrac® оптимально підходить для вашого підприємства і конкретних потреб.

Якщо необхідно працювати на великій висоті, то є також варіант оснащення колісного навантажувача телескопічною стрілою. За рахунок цього досягається значно більша висота ходу і робочий діапазон.

Машини Weidemann серій 2080-5080 за замовчуванням оснащуються кабіною. Вона відзначається просторістю, а також особливо великим простором над головою і свободою рухів.

У моделях LP (Low Position) більш низьке розташування майданчика водія і сидіння. Завдяки цьому забезпечується легке переміщення через низькі проїзди.

Джерело фото: Weidemann
Джерело фото: Weidemann

Компактні телескопічні навантажувачі

Компактні телескопічні навантажувачі компанії Weidemann унікальним чином поєднують у собі висоту ходу, ширину і потужність. Завдяки повному приводу і повнопривідній системі управління вони мають абсолютну стійкість, а також прекрасне оснащення для виконання різних робіт. Саме в умовах обмеженого простору, наприклад, при виконанні робіт у тваринницьких приміщеннях і на складах, телескопічний навантажувач вражає своїм малим радіусом і оптимальною маневреністю.

Система-асистент для водія VLS (Vertical Lift System — система вертикального підйому) телескопічних навантажувачів Weidemann забезпечує швидке виконання робіт і надає підтримку завдяки напівавтоматичному руху телескопічної системи. Завдяки цьому навантаження насипного матеріалу, а також штабелювання солом'яних тюків можуть виконуватися без обмежень. Три види рульового управління (повнопривідна система управління, передньопривідне управління, режим «краб’ячого ходу») забезпечують максимальну універсальність. Приємний робочий клімат, а також оптимальний огляд створюють високий комфорт управління і руху.

Джойстик перетворює телескопічний навантажувач на універсальну машину і доповнює асортимент пристроїв для підвищення зручності керування. Телескопічний навантажувач T5522 і T6027 пропонують одну особливість: кнопка для скидання тиску в 3-му контурі управління легко доступна зовні на телескопічній стрілі. Таким чином, різне навісне обладнання може замінюватися ще швидше і ефективніше. Заміна може відбуватися навіть при включеному запалюванні та працюючому двигуні.

Також деякі машини Weidemann підходять для роботи з причепом — в розпорядженні є різні зчіпки.