Неймовірні села України: на Закарпатті відкрили клумбу тюльпанів

15 квітня 2019, 14:22 4763

Відкриття клумби з тюльпанів відбулось сьогодні, 15 квітня 2019 р., за участі представників Посольства Королівства Нідерландів в Україні в с.Невицьке Закарпатської області.

Реалізувати такий проект вдалося в рамках конкурсу «Неймовірні села України 2018», в якому Невицьке отримало в подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів, яка дозволила селу стати ще привабливішим.

«Невицьке — це дійсно неймовірне село, в якому команда активних людей, створила чудовий квітучий парк для мешканців своєї громади, а також для багатьох туристів, яких приваблює така краса, — зазначила радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні Каролін Спаанс. — Я бажаю, щоб ці тюльпани стали символом процвітання Невицького. Хочеться також подякувати онлайн-виданню AgroPortal.ua за організацію конкурсу «Неймовірні села України» мета якого — розвиткок сільських територій та сільського туризму».

Висадки тюльпанів відбулася у жовтні 2018 року за участю представників Посольства Королівства Нідерланди в Україні та журналістів AgroPortal.ua.

«N.B!» На Закарпатті за підтримки голландського посольства висадили клумбу з тюльпанів

Цвітіння тюльпанів триватиме ще два тижня, а після цього, громада села на чолі з спеціалістом ІІ категорії Невицької сільської ради Любов'ю Угрин будуть сіяти й інші квіти.

«Коли вже відцвітуть тюльпани, будемо сіяти інші квіти — чорнобривці, айстри, майори — власне все те, що вдалося назбирати у домогосподарствах. Насіяні квіти ніяким чином не будуть заважати цибулинам тюльпанів, та навіть більше — вони будуть витісняти бур'яни, — говорить Любов Угрин. — Тепер у нас буде по-справжньому квітуче село: весною — тюльпани, а від літа і аж до морозів — інші, не менш привабливі квіти».


Для довідки: Онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголосив старт IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019». Село-переможець конкурсу, який проходитиме у квітні-вересні 2019 року, отримає 100 тис.грн на реалізацію свого бізнес-плану.