Канадський уряд уважно ставиться до інвестицій, які здійснюються як державним, так і приватним сектором Канади в економіку України.

Про це заявила посол Канади в Україні Лариса Галадза під час спільного з міністром аграрної політики та продовольства України Романом Лещенком візиту до «Овостар Юніон».

«Канада, так само як інші партнери України, уважно стежить за своїми інвестиційними проєктами. Нам не байдуже, яке місце посяде Україна у світі. Присутність канадських інвесторів дає сигнал міжнародній спільноті, що Україна є надійним партнером, який виконує свої зобов'язання. Ту організацію та структурованість процесів, що нам показали сьогодні, неможливо уявити, доки не побачиш на власні очі. Це приклад успішної інвестиційної історії та технологічного лідерства», — прокоментувала Лариса Галадза.

Роман Лещенко у свою чергу наголосив на важливості впроваджених високотехнологічних процесів на підприємстві.

«Таке виробництво робить вагомий внесок у розвиток локальних громад: підтримує ринковий рівень заробітної плати, виступає надійним платником податків, створює умови для розвитку регіону. Масштабуючи такі бізнеси, ми закладаємо надійний фундамент у майбутнє України», — зазначив міністр.

СЕО «Овостар Юніон» Борис Бєліков підкреслив, що ні у кого у світі не викликає сумніву потенціал аграрного сектору України. 

«Реалізуючи великий проєкт індустріального птахівництва в Україні, ми отримали довіру з боку міжнародних інвестиційних інституцій, що дуже важливо для нас. Виявлений до нашого підприємства інтерес підтверджує, що компанія є прикладом ефективної роботи бізнесу та українського аграрного сектору загалом», — додав він. 


Для довідки: «Овостар Юніон» — вертикально інтегрована публічна холдингова компанія, один із провідних виробників курячого яйця та яєчних продуктів у Європі. За попередніми оцінками менеджменту, в 2021 році на птахофабриках «Овостар Юніон» було вироблено 1,7 млрд яєць, загальне поголів'я птиці становило 8,4 млн. Продукція компанії має попит у споживачів понад 50 країн світу, у тому числі в Європейському союзі. Акції «Овостар Юніон» котируються на Варшавській фондовій біржі з 2011 року. Серед акціонерів компанії, поряд із приватними інвесторами, такі великі фонди як FAIRFAX (Канада), AVIVA (Польща), GENERALI (Польща).

В Україні з’явиться новий фінансовий інструмент для фермерів. Що потрібно знати В Україні з’явиться новий фінансовий інструмент для фермерів. Що потрібно знати

В Україні створять Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який спростить для аграріїв умови кредитування та дозволить фермерам масштабніше інвестувати у свій бізнес.

Мультимедіа