Amazone створив нову ротаційну борону для тракторів до 240 к.с.

12 липня 2021, 19:00 2357

Amazone пропонує нову ротаційну борону для тракторів з потужністю до 240 к.с.

Нова модель Amazone KE 3002-240 шириною захвату 3 м з інноваційною системою Rotamix показує свої сильні сторони при інтенсивному подрібненні ґрунту, особливо у важких умовах, йдеться у повідомленні компанії.

«KE 3002-240 з системою Rotamix має 12 тримачів зубців, на які розподіляється навантаження, що виникає під час роботи. Зубці створюють оптимальну дрібногрудковату структуру. Таким чином нова ротаційна борона на важких ґрунтах показує ідеальні результати і підходить для оптимальної передпосівної підготовки, особливо після оранки», — йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що дванадцять тримачів зубців дозволяють використовувати шестерні з невеликим діаметром. Компактна конструкція ротаційної борони знижує вплив важеля на трактор, а тому при використанні посівного комплексу причіпна сівалка встановлюється дуже близько до трактора. Завдяки цьому необхідна підйомна сила нижча, ніж на інших ротаційних боронах, що також позитивно впливає на фронтальне баластування.

Система приводу Long-Life-Drive забезпечує довгий термін служби і максимальну плавність ходу. Від пилу, вологості і забруднень захищає подвійна герметизація з касетним і лабіринтовим ущільненням.

«Зубці довжиною 290 мм оснащені відомою системою Quick & Safe для інтегрованого захисту від каменів і швидкої заміни без інструментів», — підкреслили в компанії.

Ядром нової ротаційної борони KE 3002-240 з системою Rotamix є редуктор DirectDrive, за допомогою якого вищий силовий потік передається безпосередньо на шестерні тримачів зубців. Як і на ротаційних культиваторах KX і KG, відхилення не відбувається, а тому забезпечується дуже хороша передача сили з низьким зносом. Ротаційну борону KE 3002-240 можна використовувати з кількістю обертів ВВП 540/750/1000. За допомогою комплекту змінних коліс можлива адаптація кількості оборотів ротора до різних ґрунтових умов і до кількості обертів ВВП трактора.

«Вся лінійка техніки Amazone для активного обробітку ґрунту поставляється з системою швидкої зчіпки QuickLink для максимальної гнучкості. За кілька прийомів можна з'єднати нову борону KE 02 за допомогою системи QuickLink з різними сівалками. Борона KE 02 утворює компактний дует з механічною причіпною сівалкою Cataya і пневматичним посівним комплексом Avant 02 з фронтальним бункером. За допомогою посиленого кронштейна підвіски тепер з новою ротаційної бороною може використовуватися пневматична сівалка Centaya Super. Також можна без інструментів з'єднати нову причіпну сівалку точного висіву Precea-A. Зрозуміло, можлива також комбінація з механічною причіпною сівалкою D9 через систему Huckepack», — запевняє виробник.

Новинкою на KE 02 є опційне гідравлічне ведення по глибині. Так, під час руху з кабіни трактора можна проводити комфортне регулювання ротаційної борони відповідно до умов місцевості і експлуатації. За допомогою шкали забезпечується оптимальний контроль глибини обробітку.
За рахунок висувної нижньої тяги борону KE 02 можна індивідуально налаштувати для роботи з тракторами будь-якого розміру.

Ведення по глибині планувальної балки для вирівнювання ґрунту з високою точністю здійснюється котком, і за рахунок інтегрованого запобіжного механізму її можна підняти.

«Для різних умов місцевості на вибір пропонуються численні моделі котків з різним діаметром для цілеспрямованого зворотного ущільнення. Різноманіття котків включає в себе моделі від легких трубчастих, резино-клинових котків, які пропонуються також з шинами Matrix, до трапецієподібних кільчастих і зубчастих котків для середніх і важких ґрунтів», — додали в компанії. 


Для довідки: Компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гаст спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на дев'яти різних виробничих майданчиках в Німеччині, Франції, Росії та Угорщині з загальною кількістю співробітників близько 1.900 чоловік. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить в групу AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом з «інтелектуального рослинництва» в галузі сільського господарства.