Акція від Amazone: Плуги з безкоштовною трирічною AmaProTech гарантією

17 липня 2020, 10:20 2773

При купівлі плугів Amazone модельного ряда Hektor и Cayros сільгоспвиробники отримують 3 роки AmaProTech гарантії. Пропозиція діє до 30 вересня 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В Amazone відзначають, що новий модельний ряд напівпричіпних оборотних плугів Hektor розроблений для застосування в складних експлуатаційних умовах, а також відрізняється простим користуванням і налаштуванням, з кількістю корпусів від 6 до 8 і механічним регулюванням ширини захвату від 38 до 50 см. Плуг Hektor є міцним знаряддям з високою експлуатаційною безпекою для тракторів з потужністю від 160 до 360 к.с. Має просте агрегатування з трактором.

Навісні повнооборотні плуги Cayros пропонуються у вигляді плугів з кількістю корпусів від 2 до 6 для тракторів потужністю від 50 до 380 к.с. Вся лінійка плугів Cayros серійно має механізм захисту від каменів із зрізним болтом і механічним регулюванням ширини захвату за 4 ступенями. В якості спеціального оснащення пропонується модель Cayros S з автоматичним гідравлічним механізмом захисту від каменів і модель Cayros V з гідравлічним регулюванням ширини захвату.


Для довідки: AmaProTech гарантія — гарантія, що розповсюджується на всі плуги Amazone. Вона не розповсюджується на деталі зносу.