Аграріям рекомендують агрегат для передпосівного обробітку без перевитрат

30 липня 2022, 12:02 3226

Компактор SWIFTER, з якого чеська компанія BEDNAR починала роботу в Україні, сьогодні став бестселером серед аграріїв. Комплекс технічних рішень дозволяє йому за один прохід виконувати до 9 операцій.

«SWIFTER має широкий вибір опцій. І головне, що перевірка українським полем довела надійність та універсальність цих агрегатів. На додачу, тісна співпраця чеських інженерів та українських аграріїв дозволила створити агрегат, що працюватиме десятиліттями», — про це йдеться у повідомленні офіційного дилера техніки BEDNAR компанії «ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА».  

Компанія LNZ Group використовує SWIFTER у різних ґрунтово-кліматичних умовах Черкаської, Сумської, Полтавської областей. 

Іван Левченко, головний інженер LNZ Group

Складається таке враження, що конструктори компанії BEDNAR проаналізували наявний ринок передпосівних культиваторів, прибрали всі недоліки конкурентів і створили ідеальну машину для передпосівної обробки ґрунту.

Компактор SWIFTER SO_F доступний шириною від 4 до 8 м. Модель SWIFTER SE — від 8 до 12 м. Особливістю широкозахватного компактора є система WAVE-FLEX, що дозволяє відмінно копіювати профіль і витримувати задану глибину обробітку по всій ширині агрегату. 

Універсальність агрегатів дозволяє конфігурувати на сайті виробника техніку саме під ваші умови та технологію обробітку. За потреби також можна легко змінити підхід до обробітку залежно від сезонних умов.

Компанія «ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА», офіційний дилер BEDNAR, забезпечить доставку техніки необхідної конфігурації, обслуговування техніки на професійному рівні та оригінальні запасні частини. 

Триває акційна пропозиція на придбання оригінальних запчастин BEDNAR.