Мрія отримала додатково $14 млн траншу

21 липня 2016, 11:50 1993

«Мрія Агрохолдинг» отримав додатковий транш у розмірі $14 млн на поповнення робочого капіталу.

Кошти надані бондхолдерами компанії і будуть спрямовані на фінансування збиральної і підготовку до посівної кампанії, повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Загалом з початку 2016 року «Мрія» отримала фінансування робочого капіталу на суму $41 млн.

«Це додаткове фінансування — ще одне підтвердження підтримки «МРІЇ» з боку її бондхолдерів — авторитетних міжнародних інвесторів, які вірять у реструктуризацію та успіх компанії. Однак наші кредитори глибоко стурбовані абсолютно незаконною спробою рейдерського захоплення автотранспортного підприємства «Мрії» у м. Хоростків Тернопільської області. Якщо найближчим часом ситуація не буде вирішена правоохоронними органами, вона може мати негативний ефект як на процес реструктуризації боргового портфеля «Мрії», так і на інвестиційний клімат України в очах міжнародних і національних інвесторів», — говорить фінансовий директор агрохолдингу Тон Хулс.


Для довідки: Нагадаємо, у травні цього року «Мрія» отримала фінансування на суму $27 млн, з яких $18 млн — новий кредит, і $9 млн — рефінансування кредиту, отриманого компанією в 2015 році. Фінансування було надано поточними кредиторами агрохолдингу у вигляді проміжної позики для покриття потреби «Мрії» в робочому капіталі до початку збиральної кампанії.