Фіала продає Чумак компанії Delta Wilmar

27 травня 2019, 11:11 4027

Dragon Capital оголосила про продаж всієї своєї частки в компанії «Чумак», провідного українського виробника фірмових продуктів харчування, компанії Delta Wilmar — українській філії Wilmar International, одній з найбільших агропромислових компаній в Азії.

Про це йде мова в прес-релізі Dragon Capital.

Генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала зазначив, що «було дуже приємно підтримувати такий чудовий бізнес та команду менеджерів протягом останніх 10 років».

«Чумак» — один з найдорожчих споживчих брендів в Україні. В компанії працюють видатні люди, вона має найсучасніше виробництво і високотехнологічні процеси, і нам було дуже приємно посприяти цьому», — додав керуючий директор напрямку прямих інвестицій Dragon Capital Андрій Носок.

При цьому генеральний директор компанії Чумак Костянтин Шевченко подякував Dragon Capital за їх проактивну керівну роль та підтримку в якості акціонера: «Ми багато отримали завдяки досвіду та експертизі Dragon Capital. Нам вдалося здобути та зміцнити провідні ринкові позиції і розширити горизонти нашого бізнесу. Ми також вітаємо нашого нового інвестора і з ентузіазмом стаємо частиною групи компаній Wilmar, оскільки це повинно відкрити нові глобальні можливості для нас».

Генеральний директор Delta Wilmar Юрій Голянич каже, що «Чумак» є провідним виробником продуктів харчування з культовим брендом і доступом до кожної української сім'ї., тому це ідеально відповідає стратегії групи, яка передбачає подальшу інтеграцію в харчову промисловість з високою доданою вартістю».


Для довідки: «Чумак» — один з найбільш визнаних виробників харчової продукції в Україні, що виробляє кетчупи, майонез, томатну пасту, соуси та макаронні вироби. Компанія заснована в 1996 році шведськими бізнесменами в Каховці (Херсонська область) та сьогодні є одним з найбільших переробників томатів в СНД з річною потужністю переробки до 100 000 тонн. Бренд «Чумак» постійно входить до рейтингу провідних та найдорожчих в Україні.

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Компанія була заснована у 2000 році у Києві та має успішний 19-річний досвід прямих інвестицій в Україні.

Wilmar International Limited заснована в 1991 році зі штаб-квартирою в Сингапурі та сьогодні є провідною азіатською агропромисловою групою. Wilmar є однєю з найбільших за ринковою капіталізацією компаній серед тих, що торгуються на Сингапурській фондовій біржі. Діяльність компанії включає виробництво пальмової олії, переробку олійних культур, рафінацію харчових олій, рафінацію цукру, виробництво споживчих товарів, спеціальних жирів, олеохімікатів, біодизелю та добрив, а також борошно- і рисомельне виробництво. Група має понад 500 заводів і широку дистриб'юторську мережу, що охоплює Китай, Індію, Індонезію та близько 50 інших країн і регіонів. В компаніях групи працюють близько 90 000 людей різних національностей. В Україні група працює з 2004 року через Delta Wilmar, яке є спільним підприємством Wilmar International Ltd та Delta Exports Pte Ltd, Сингапур.