Агроскоп Інтернешнл став частиною світової групи Agrii

23 грудня 2019, 13:00 3275

«Агроскоп Інтернешнл» став частиною світової групи Agrii та розпочав процес репозиціонування на ринку. Компанія переходить від класичної дистрибуції до розширеного впровадження сервісів та партнерства з фермерами.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми стали Agrii та будемо використовувати досвід нашої міжнародної групи у партнерському підході надання агрономічних сервісів, спрямованого на ефективність», — розповів генеральний директор Agrii Антон Яковенко.

Група компаній Agrii пропонує фермерам усього світу агрономічні сервіси та рішення. Цей підхід забезпечує повністю інтегровану виробничу систему, засновану на наукових дослідженнях, цифрових рішеннях та управлінні агрономією у господарствах.

«Три роки тому ми почали запроваджувати зміни у нашій бізнес-моделі, але це був довгий шлях, і тому ми раді нарешті оголосити про те, що «Агроскоп», гаслом якого було — «Технології аграрного інтелекту», трансформувався у щось більше, ніж просто компанія-дистриб'ютор. Ми зараз дійсно несемо виробникам технології аграрного інтелекту та інновації й сфокусовані на партнерстві та успіху наших партнерів», — запевнив генеральний директор.

«Ми стали повноправними членами глобальної сім'ї й будемо використовувати досвід групи Agrii у партнерському підході з надання агрономічного сервісу, націленого на ефективність. Це безумовно має низку переваг, в тому числі й фінансову стабільність. Модель, яка вже впроваджена в інших країнах, показує високі результати роботи. Те ж саме відбувається у нас. За останні три непрості роки для дистрибуції ми працювали з прибутком. І, незважаючи на складну ситуацію, почуваємося впевнено. А нова модель дозволить нам успішно розвиватися», — заявив директор з розвитку бізнесу Олексій Стеценко.