KUHN Maxima 3 TMR-е. Как переменная норма внесения удобрений помогает увеличить урожайность

19 апреля 2021, 06:33 3708

Для того, чтобы быть первым в ведении сельского хозяйства, нужно применять эффективные, а главное — ресурсосберегающие решения. Smart-технологии сегодня используются и в производстве техники. К примеру, компания KUHN недавно продемонстрировала украинскому рынку пневматическую сеялку с электроприводом KUHN MAXIMA 3 TRM-е.

*Текст подається мовою оригіналу

MAXIMA 3 TRM-е — це 8-рядна високоточна причіпна сівалка, розрахована для тракторів із середньою потужністю близько 100 к.с., призначена для висіву культур із міжряддями 70 см та одночасним внесенням мінеральних добрив — 1350 л з однієї заправки бункера.
 
Розуміє важливість застосування розумних технологій і голова ФГ «Білосніжка» (Дніпропетровська обл.) Юрій Мірошниченко, який придбав пневматичну сівалку більше року тому. Вперше фермер побачив агрегат на виставці в Ганновері (Німеччина), куди їздить для того, щоб бути в курсі всіх технологічних новинок.
 
«У сівалках із механічним приводом висівного апарата потрібно встановлювати задану норму, а потім ще й розкопувати рядки й перевіряти, як насіння висіялося, — розповідає Мірошниченко. — MAXIMA 3 TRM-е має ж електричний привід, тобто ми самі встановлюємо норму висіву на комп'ютері, і якщо під час роботи потрібно її змінити, робимо це в один клік».

Мірошниченко додає, що до переваг сівалки MAXIMA 3 TRM-е можна додати відключення рядка за допомогою GPS або вручну. Воно здійснюється шляхом відключення мотора на кожному рядку. Це забезпечує для фермера значну економію насіння. Загалом заощадження насіння становить від 2 до 4%.
 
ФГ «Білосніжка» працює на 1500 га і займається вирощуванням соняшнику, кукурудзи, ріпаку, пшениці та ячменю. До покупки Maxima 3 TMR-е в господарстві мали вже сівалку ESPRO від KUHN. Тому про якість техніки цієї компанії знають із власного досвіду.
 
«У сівалці Maxima 3 TMR-е хотілося б виокремити якість посіву, а саме розкладання зерна. Оскільки це нова для українського ринку сівалка, то тут хороша електроніка та навігація», — додає голова ФГ «Білосніжка».

Maxima 3 TMR-е адаптована до різних технологій рослинництва, нею легко керувати завдяки системі ISOBUS, яка забезпечує вищу продуктивність та більшу універсальність. А ISOBUS-дисплей CCI1200, яким може бути укомплектована сівалка, дає можливість користуватись двома робочими столами на екрані одночасно.
 
У сівалці MAXIMA 3 TMR-е встановлено власний електрогенератор змінного струму, який приводить у дію 10 силових електроприводів: 8 висівних апаратів і 2 дозатори міндобрив. Патент KUHN — система 48 В здатна забезпечити стабільну роботу до 36 силових електроприводів, миттєво реагуючи на електронні команди бортового комп’ютера сівалки.

Обслуговують сівалку в ФГ «Білосніжка» самостійно. Запчастини купують у компанії «Техноторг».
 
«За період співпраці із «Техноторгом» конфузів, на щастя, у нас не було: всі запчастини були у наявності, не було такого, щоб ми чекали, поки їх привезуть. Хлопці із сервісу завжди допомагають у питаннях, пов'язаних із налаштуванням агрегату», — стверджує Мірошниченко. 

Дводискові сошники висівних модулів сівалки Maxima 3 TMR-е укомплектовані лемішами із бічними пластинами, які покращують якість висіву на дуже легких чи піщаних ґрунтах. Система закривання борозни KUHN V-MAX зі спрощеним налаштуванням кута атаки притискних роликів регулює зусилля прикочування, гарантуючи досягнення ідеального контакту між насінням і ґрунтом.
 
Сьогодні до дніпропетровського фермера постійно їздять колеги на огляди Maxima 3 TMR-е. «Всім рекомендую купувати саме цю сівалку, адже її переваги очевидні, а результат роботи можна наочно відразу оцінити на моїх полях», — говорить Юрій Мірошниченко.


Придбати новинку KUHN MAXIMA 3 TRM-е можна в мережі «Техноторг».
Звертайтесь до менеджерів у регіонах або за телефонами: 067 515 67 75, 066 369 59 21.

Більше інформації на сайті компанії.
«Кредобанк» пропонує вигідні умови кредитування на придбання техніки KUHN від 0% на 12 місяців за умови першого внеск
у 50%.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua